Справа №2- 188 /2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 січня 2007 року Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
В складі: головуючої судді - ЧередниковоїВ.С.
при секретарі - Мирній Т.Ф.
з участю позивачки - ОСОБА_1
відповідача - ОСОБА_2
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Лубни справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1 13.12.2006р. звернулася до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вказуючи в позовній заяві, що вони зареєстрували шлюб 28,12.1967 року. Від шлюбу мають двох повнолітніх дітей. Підставами розпаду сім'ї послужило те, що відповідач все життя жив лише для себе, не приділяв уваги дітям, не забезпечував їх матеріально. Часто пропадав з дому. Протягом 9 років проживає з відповідачем окремо, сім'я повністю розпалася.
У судовому засіданні позивачка свої вимоги підтримала, прохає їх задовольнити, розгляд справи закінчити під час попереднього розгляду справи.
Відповідач позов визнає, не заперечує проти розірвання шлюбу, проти розгляду справи в попередньому засіданні не заперечує.
Враховуючи думку сторін, суд вважає за можливе постановити рішення при проведенні попереднього судового засідання, що передбачено ст. 130 ЦПК України
Заслухавши сторони, дослідивши документи, суд приходить до переконання, що позов підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, шлюб зареєстрували 28.12,1967 р. у райбюро ЗАГС м. Лубни Полтавської області. Відповідач ОСОБА_2 перебуває у повторному шлюбі, позивачка ОСОБА_1 у первинному.
Судом встановлено, що сторони спільного господарства не ведуть, протягом останніх 9 ріоків проживають окремо, сім'я розпалась остаточно, намірів зберігати сім'ю сторони не мають, позивачка наполягає на розірванні шлюбу, відповідач не заперечує проти розірвання шлюбу. При викладених обставинах збереження сім'ї неможливе і це суперечить інтересам сторін, що має істотне значення, а тому відповідно до ст. ст. ПО, 112 СК України маються підстави для розірвання шлюбу, що і дає суду право розірвати шлюб.
Керуючись ст.ст. 6,10,11,58,60,130,212,213,214,215 ЦПК України, на підставі ст. ст. 104, 105, 110, 112 СК України, суд,-
ВИРШШВ.
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_2, який було зареєстровано 28.12.1967 року, райбюро ЗАГС м. Лубни Полтавської області актовий запис НОМЕР_1.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з відповідача ОСОБА_2 державне мито в дохід держави в розмірі 25 грн., позивачку ОСОБА_1 звільнити від сплати державного мита.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Полтавської області протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом 10 діб з дня проголошення рішення.
Суддя Лубенського
міськрайонного суду В. С. Чередникова