Судове рішення #434737
Справа № 2-103/2007 p

Справа № 2-103/2007 p.

 

УХВАЛА

18 січня 2007 року                 Ірпінський міський суд Київської області в складі:

головуючого                           судді Савченка С.І.

при секретарі                          Забарило О.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Ірпінського міського суду у м. Ірпінь справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3про виселення за неможливістю спільного проживання, -

встановив:

До Ірпінського міського суду звернувся з позовом ОСОБА_1, який мотивує вимоги тим, що є власником будинку по АДРЕСА_1 Відповідач вселився до будинку в 1987 р. у зв'язку з реєстрацією шлюбу з дочкою позивача ОСОБА_3 Однак їх сім»я розпалася і у 2005 р. шлюб між ними розірвано. Посилаючись на те, що відповідач, проживаючи в належному йому будинку постійно вчиняє сварки та конфлікти та створює неможливі умови проживання, просив виселити відповідача з будинку на підставі ст.116 ЖК України за неможливістю спільного проживання.

В судовому засіданні представник позивача заявив клопотання про залишення позову без розгляду та подав письмову заяву позивача про залишення заяви без розгляду.

Позивач просив залишити його позов без розгляду.

Інші учасники процесу не заперечували проти залишення позову без розгляду.

Відповідно до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Дослідивши заяву позивача та матеріали справи, суд вважає, що позовну заяву ОСОБА_1 про виселення слід залишити без розгляду, поскільки позивач подав письмову заяву про залишення його позову без розгляду.

На підставі наведеного, керуючись п.5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суддя, -

ухвалив:

Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2, третя особа ОСОБА_3про виселення за неможливістю спільного проживання.

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом п'яти днів та наступного подання апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву не було подано, а у випадку подання заяви - після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя                                                              С.І.Савченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація