Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на


Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #43465910

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________________


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 червня 2015 р. Справа № 902/679/15


Господарський суд Вінницької області у складі судді Стефанів Т.В.,


при секретарі судового засідання Незамай Д. Д.,


розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи № 902/679/15


за заявою боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю "Альпарі", 21027, м.Вінниця, вул. Космонавтів, буд 49, код 13329641


про визнання боржника банкрутом


за участю:

ТзОВ "Альпарі", Опанасюк П. П., за довіреністю;


ВСТАНОВИВ:


14 травня 2015 р. до господарського суду Вінницької області надійшла заява боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Альпарі" (21027, м.Вінниця, вул. Космонавтів, буд 49, код 13329641) № 45 від 12.05.2015 р. про порушення справи про банкрутство.

Ухвалою суду від 21.05.2015 р. заяву прийнято до розгляду та призначено підготовче засідання на 02.06.2015 р.

Ухвалою від 02.06.2015 р. розгляд справи у підготовчому засіданні відкладено до 16.06.2015 р.

У підготовче засідання 16.06.2015 р. з'явився представник ТзОВ "Альпарі", який подану заяву про порушення справи про банкрутство ТзОВ "Альпарі" підтримав у повному обсязі з підстав та за обставин вказаній у ній.

В судовому засіданні 16.06.2015 року судом встановлено, що боржником ТОВ "Альпарі" дотримано, визначений законодавством України, порядок ліквідації юридичної особи. Крім того, вартості майна боржника - ТзОВ "Альпарі" (код ЄДРПОУ 38204817) недостатньо для задоволення вимог кредиторів.

Враховуючи вищевикладене суд визнав представлені матеріали достатніми для порушення провадження у справі про банкрутство.

У судовому засіданні 16.06.2015 р. суд, заслухавши пояснення представника боржника, оглянувши письмові докази, надані на підтвердження обставин викладених у заяві, проаналізувавши норми діючого законодавства України, встановив наступне.

Особливості застосування процедури банкрутства до боржника, що ліквідується власником регулюються положеннями ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство).

Зазначеною нормою Закону встановлено, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи. Обов'язковою умовою звернення до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство є дотримання боржником порядку ліквідації юридичної особи відповідно до законодавства України.

За результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.

Як вбачається з витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців боржник - Товариство з обмеженою відповідальністю "Альпарі", код 13329641 зареєстровано 07.10.2004 року, про що внесено запис за № 1 174 120 0000 000338.

Судом встановлено, що рішення про припинення юридичної особи прийняте засновниками (учасниками) 27.02.2015 р. у відповідності до ст. 59 ГК України, ч. 2 ст. 105 ЦК України, ч. 1 ст. 110 ЦК України та призначено ліквідаційну комісію в складі голови комісії Герасімова А. В. та членів комісії Казакова М. О. і Стасюка О. Ф., що оформлене протоколом загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю "Альпарі" за № 7/27-02-2015. Дане рішення внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, публікація оголошення проведена в Бюлетені державної реєстрації № 311 (6), 2015.

Оскільки боргові вимоги кредиторів перевищили наявну кількість активів боржника, основна маса якого є предметом застави, а тому задоволення вимог одного з кредиторів порушить права інших кредиторів, 08 травня 2015 року загальні збори учасників ТзОВ "Альпарі" (протокол загальних зборів учасників ТзОВ "Альпарі" № 8/08-05-2015) прийняли рішення про звернення товариства до господарського суду Вінницької області із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство ТзОВ "Альпарі" у зв'язку тим, що під час ліквідації Товариства не у зв'язку з процедурою банкрутства встановлено неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів у повному обсязі.

З акту інвентаризації майна від 18.03.2015 р., Балансу від 03.06.2015 р., довідки про залишки на складі № 35 від 30.04.2015 р., інших доданих до справи документів, вбачається недостатність активів ТзОВ "Альпарі", необхідних для повного погашення кредиторської заборгованості.

Зокрема, кредиторська заборгованість ТзОВ "Альпарі" становить 57 071 336, 34 грн. Натомість вартість активів Товариства (з урахуванням дебіторської заборгованості) станом на 30.04.2015 року складає 39 497 709, 3 грн. Майно ТзОВ "Альпарі", вартістю 21 100 000 грн., перебуває у заставі на користь ПАТ «Укрексімбанк», згідно договору застави № 7408229 від 25.04.2008 року; державне майно в процесі приватизації (корпоратизації) не входило до статутного капіталу ТзОВ "Альпарі"; спеціальний дозвіл на провадження діяльності, пов'язаною із державною таємницею ТОВ "Альпарі" не видавався; рахунки для обліку цінних паперів товариством не відкривалися, у зв'язку із відсутністю цінних паперів, що належать ТзОВ "Альпарі"; первинні профспілкові організації працівників ТзОВ "Альпарі" не створювалися.

Таким чином, фінансовий стан боржника характеризується стійкою неплатоспроможністю, проведення процедури санації не доцільне, підприємство на даний час підприємницької діяльності не здійснює, погашення заборгованості перед кредиторами в повному обсязі неможливе.

З урахуванням наведеного, дослідивши матеріали справи, в сукупності відповідно до ст. 43 ГПК України та на предмет їх відповідності вимогам Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (із змінами та доповненнями), господарський суд прийшов до висновку, що майновий та фінансовий стан боржника підтверджує той факт, що останній не може самостійно ліквідувати борг перед своїми кредиторами, а тому погашення заборгованості має відбуватися не інакше, як через процедуру ліквідації відповідно до норм Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вищевикладене є підставою для визнання боржника банкрутом за ознаками ст. 95 Закону про банкрутство, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора.

Відповідно до ч. 2 ст. 95 Закону за результатами розгляду заяви про порушення справи про банкрутство юридичної особи, майна якої недостатньо для задоволення вимог кредиторів, господарський суд визнає боржника, який ліквідується, банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру, призначає ліквідатора в порядку, встановленому цим Законом для призначення розпорядника майна. Обов'язки ліквідатора можуть бути покладені на голову ліквідаційної комісії (ліквідатора) незалежно від наявності у нього статусу арбітражного керуючого. Вирішення питання щодо визнання боржника банкрутом здійснюється в судовому засіданні, що проводиться не пізніше чотирнадцяти днів після порушення провадження у справі в загальному порядку, визначеному цим Законом.

Як зазначалось вище, ухвалою від 21.05.2015 р. заяву прийнято до розгляду та призначено підготовче засідання на 02.06.2015 р., арбітражним керуючим, визначеним автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України є Дерлюк В. Д., якого зобов'язано надати заяву на участь у даній справі.

25.05.2015 року на адресу суду від арбітражного керуючого Дерлюка В. Д. надійшла заява про згоду на участь у даній справі.

Крім того, на адресу суду надійшли заяви про згоду у даній справі на призначення розпорядником майна боржника від арбітражних керуючих Сиволобова М. М., Белінської Н.О.

В судовому засіданні 16.06.2015 року присутній представник боржника підтримав кандидатуру арбітражного керуючого Дерлюка В. Д.

Відповідно до ст. 1 Закну України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон про банкрутство) арбітражний керуючий - фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство, як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Статтею 114 Закону про банкрутство визначено призначення та усунення арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у справі про банкрутство

Відповідно до ч. 1 ст. 114 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кандидатура арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) для виконання повноважень розпорядника майна визначається судом самостійно із застосуванням автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення розпорядника майна господарським судом у справах про банкрутство затверджується Пленумом Вищого господарського суду України за погодженням з державним органом з питань банкрутства.

Під час прийняття заяви про порушення справи про банкрутство суд в ухвалі зобов'язує визначеного автоматизованою системою арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надати заяву на участь у даній справі.

У разі якщо від арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), визначеного автоматизованою системою, не надійшла заява про згоду стати розпорядником майна в цій справі, то розпорядника майна призначає суд без застосування автоматизованої системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.

Кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень керуючого санацією або ліквідатора визначається судом за клопотанням комітету кредиторів, а у разі відсутності такого клопотання - за ініціативою суду, крім випадків, передбачених цим Законом.

Під час призначення арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) господарський суд не пов'язаний з кандидатурами арбітражних керуючих, запропонованими комітетом кредиторів, та має право призначити арбітражного керуючого самостійно.

Відхилення господарським судом запропонованих кандидатур арбітражного керуючого (керуючого санацією, ліквідатора) та призначення іншого арбітражного керуючого повинно бути вмотивованим.

Постановою Пленуму Вищого господарського суду України від 16.01.2013 №1 затверджено Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.

Відповідно до п. 4.12.2 наведеного положення арбітражний керуючий, визначений автоматизованою системою, протягом трьох днів з дня отримання ухвали про прийняття заяви про порушення справи про банкрутство зобов'язаний надати господарському суду заяву про його участь у справі з повідомленням про те, що він не належить до жодної з категорії осіб, зазначених у частині другій статті 114 Закону, на паперовому носії та/або в електронній формі на адресу електронної пошти, з якої він отримав відповідну ухвалу.

Як зазначалось вище, ухвалою від 21.05.2015 р. заяву ТзОВ "Альпарі" прийнято до розгляду та призначено підготовче засідання, арбітражним керуючим, визначеним автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України є Дерлюк В. Д., якого зобов'язано надати заяву на участь у даній справі.

25.05.2015 року на адресу суду від арбітражного керуючого Дерлюка В. Д. надійшла згода на участь у даній справі, яку останній підтримав у підготовчому засіданні 02.06.2015 р.

Крім того, на адресу суду надійшли заяви про згоду у даній справі від арбітражних керуючих Сиволобова М. М., Белінської Н. О.

Із змісту поданої арбітражним керуючим Дерлюком В. Д. до суду заяви про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Альпарі» вбачається, що останній не належить до жодної категорії осіб зазначених у пунктах 1-3 ч. 2 вказаної статті. До того ж, в заяві зазначено письмову інформацію про арбітражного керуючого та до заяви додано копію свідоцтва № 547 від 13.03.2013 року про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Суд, враховуючи приписи ст.114 Закону про банкрутство, п. 4.14 Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство, затвердженого постановою Пленуму ВГС України від 16.01.2013 р. №1, проаналізувавши Єдиний державний реєстр арбітражних керуючих, заяви про згоду на участь арбітражних керуючих Дерлюка В. Д., Сиволобова М. М., Белінської Н. О. у справі № 902/679/15 з доданими до них документами, ретельно проаналізувавши відомості щодо кандидатур арбітражних керуючих Дерлюка В. Д., Сиволобова М. М., Белінської Н. О., враховуючи, що автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України визначено саме Дерлюка В. Д., дійшов до висновку про призначення ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю «Альпарі» арбітражного керуючого Дерлюка Василя Дмитровича, з покладенням на останнього всіх прав та обов'язків, передбачених Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

У задоволенні заяви арбітражного керуючого Сиволобова М. М. № 01-16/490 від 25.05.2015 року про згоду арбітражного керуючого на участь у справі № 902/679/15 про банкрутство ТзОВ "Альпарі"; та заяви арбітражного керуючого Белінської Н. О. від 29.05.2015 року про згоду арбітражного керуючого на участь у справі № 902/679/15 про банкрутство ТзОВ "Альпарі" відмовити.

Згідно ч. 3 ст. 95 Закону про банкрутство кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет.

Відповідно до ч. 4 ст. 38 Закону про банкрутство повідомлення про визнання боржника банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури мають містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).

З огляду на викладене, суд, враховуючи встановлені обставини справи та наведені приписи законодавства, приходить до висновку про визнання боржника - ТзОВ "Альпарі" (код ЄДРПОУ 13329641) банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на дванадцять місяців та призначення ліквідатором арбітражного Дерлюка Василя Дмитровича.

Згідно із приписами ч. 3 ст. 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", кредитори мають право заявити свої вимоги до боржника, який ліквідується, у місячний строк з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника, який ліквідується, банкрутом, на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі Інтернет. Зазначений строк є граничним і поновленню не підлягає.

Керуючись ст. ст. 1, 2, 37, 38, 40, 41, 95, 115 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 4, 4-1, 4-5, 32-43, 115 Господарського процесуального кодексу України, -


П О С Т А Н О В И В:


1. Визнати боржника - Товариство з обмеженою відповідальністю "Альпарі", 21027, м.Вінниця, вул. Космонавтів, буд 49 , код ЄДРПОУ 13329641 банкрутом.


2. Відкрити ліквідаційну процедуру Товариства з обмеженою відповідальністю "Альпарі", код 13329641.


3. Призначити ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Альпарі", код 13329641 арбітражного керуючого Дерлюк Василь Дмитрович, код 2802810772, свідоцтво № 547 від 13.03.2015 р., вул.Хрещатик, буд.22 а/с 144-а, Київ-1, Україна, 01001.


4. Ліквідаторові Дерлюку В. Д. до завершення ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».


5. Встановити строк ліквідаційної процедури 12 місяців .


6. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом і розпорядження його майном та припинити повноваження власника (власників) майна банкрута.


7. Скасувати арешт, накладений на майно боржника, інші обмеження щодо розпорядження майном боржника.


8. Здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника - Товариство з обмеженою відповідальністю "Альпарі", 21027, м.Вінниця, вул. Космонавтів, буд 49, код 13329641 у справі № 902/679/15 банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на веб-сайті Вищого господарського суду України в мережі "Інтернет".

Повідомлення про визнання боржника банкрутом і про відкриття ліквідаційної процедури мають містити: найменування та інші реквізити боржника, визнаного банкрутом; найменування господарського суду, в провадженні якого знаходиться справа про банкрутство; дату прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; відомості про ліквідатора (ліквідаційну комісію).


9. Постанову направити згідно переліку рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення боржнику, ліквідатору, органу ДВС, реєстраційній службі за місцезнаходженням боржника.


Суддя Стефанів Т.В.


віддрук. прим.:

1- до справи

2- ТзОВ "Альпарі", 21027, м. Вінниця, вул. Космонавтів, буд 49;

3- Вишенський ВДВС Вінницького МУЮ, 21050, м. Вінниця, вул. Грушевського,17;

4- Реєстраційна служба Вінницького МУЮ Вінницької області, 21050, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Соборна, 59;

5- арбітражному керуючому (ліквідатору ТзОВ "Альпарі") Дерлюку Василю Дмитровичу, вул.Хрещатик, буд.22а/с 144-а, Київ-1, Україна, 01001

6 - арбітражному керуючому Сиволобову М. М., 04136, м. Київ, вул. Маршала Гречка, 13, каб. 526;

7 - арбітражному керуючому Белінській Н. О., 21050, м. Вінниця, вул. Козицького, 38, кім. 304.

  • Номер:
  • Опис: про звернення стягнення на майно
  • Тип справи: Про визнання банкрутом
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.05.2015
  • Дата етапу: 18.08.2017
  • Номер:
  • Опис: про включення до складу кредиторів по справі
  • Тип справи: Заява кредитора про грошові вимоги до боржника
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.07.2015
  • Дата етапу: 10.12.2015
  • Номер:
  • Опис: про включення до складу кредиторів по справі
  • Тип справи: Заява кредитора про грошові вимоги до боржника
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.08.2015
  • Дата етапу: 30.12.2015
  • Номер:
  • Опис: про уточнення грошових вимог до боржника
  • Тип справи: Збільшення (зменшення) розміру позовних вимог (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.12.2015
  • Дата етапу: 10.12.2015
  • Номер:
  • Опис: про виправлення описки в ухвалі
  • Тип справи: Роз'яснення і виправлення рішення, ухвали (банкрутство) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.12.2015
  • Дата етапу: 24.12.2015
  • Номер:
  • Опис: про банкрутство
  • Тип справи: Скарга на дії чи бездіяльність органів Державної виконавчої служби
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.05.2016
  • Дата етапу: 21.06.2016
  • Номер:
  • Опис: скарга на бездіяльність арбітражного керуючого
  • Тип справи: Скарга на дії арбітражного керуючого
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.05.2016
  • Дата етапу: 14.06.2016
  • Номер:
  • Опис: про залишення скарги на дії арбітражного керуючого без розгляду
  • Тип справи: Відмова від позову (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.06.2016
  • Дата етапу: 14.06.2016
  • Номер:
  • Опис: про заміну сторони виконавчого провадження
  • Тип справи: Заміна сторони у виконавчому провадженні (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.10.2016
  • Дата етапу: 02.11.2016
  • Номер:
  • Опис: про роз'яснення ухвали
  • Тип справи: Роз'яснення і виправлення рішення, ухвали (банкрутство) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.11.2016
  • Дата етапу: 10.11.2016
  • Номер:
  • Опис: про продовження строку ліквідаційної процедури
  • Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.04.2017
  • Дата етапу: 12.04.2017
  • Номер:
  • Опис: про визнання правочинів недійсними
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2017
  • Дата етапу: 16.08.2017
  • Номер:
  • Опис: про зобов'язання включення оплати інформаційно-консультаційних послуг до складу витрат, пов'язаних з провадженням у справі про банкрутство та стягнення 16 110,04 грн.
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.07.2017
  • Дата етапу: 07.07.2017
  • Номер:
  • Опис: про зобов'язання включення оплати послуг з проведення аудиту фінансової звітності до складу витрат, пов'язаних з провадженням у справі про банкрутство та стягнення 190 933,91 грн.
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.07.2017
  • Дата етапу: 07.07.2017
  • Номер:
  • Опис: про розгляд витрат, пов"язаних з провадженням справи про банкрутство
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.07.2017
  • Дата етапу: 25.07.2017
  • Номер:
  • Опис: про продовження строку ліквідаційної процедури
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.07.2017
  • Дата етапу: 25.07.2017
  • Номер:
  • Опис: про продовження строку розгляду справи
  • Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.08.2017
  • Дата етапу: 02.08.2017
  • Номер:
  • Опис: розгляд звіту про нарахування та виплату грошової винагороди
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.08.2017
  • Дата етапу: 08.08.2017
  • Номер:
  • Опис: про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат АК
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.08.2017
  • Дата етапу: 18.08.2017
  • Номер:
  • Опис: про затвердження звіту ліквідатора та припинення провадження по справі
  • Тип справи: Інша заява про банкрутство (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.08.2017
  • Дата етапу: 18.08.2017
  • Номер:
  • Опис: про повернення сплаченого судового збору
  • Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (банкрутство) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.11.2017
  • Дата етапу: 17.11.2017
  • Номер:
  • Опис: про повернення сплаченого судового збору
  • Тип справи: Розстрочення, відстрочення, повернення судового збору та звільнення від його сплати (банкрутство) (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 902/679/15
  • Суд: Господарський суд Вінницької області
  • Суддя: Стефанів Т.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.11.2017
  • Дата етапу: 17.11.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація