Судове рішення #43433965

Справа № 259/4157/13-ц

Провадження № 6/259/213/2013


У Х В А Л А

Іменем України


"17" травня 2013 р. м.Донецьк


Куйбишевський районний суд м. Донецька в складі:

головуючого - судді Добнєва С.С.,

при секретарі - Литвиненко Ю.Е.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду міста Донецька заяву

ОСОБА_1 про виправлення описки у виконавчому листі № 2-2478/10 виданого Куйбишевським районим судом м. Донецька та матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку ради, третя особа: Головне управління державного казначейства України в Донецькій області про виплату недоотриманої суми одноразової компенсації, -

В С Т А Н О В И В :


Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про виправлення помилки у виконавчому листі та рішенні суду, мотивуючи тим, що у виконавчому листі виданому на підставі рішення Куйбишевського районного суду м. Донецька від 21 червня 2010року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку ради, третя особа: Головне управління державного казначейства України в Донецькій області про виплату недоотриманої суми одноразової компенсації, вказано «зобов’язати Управляння праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку ради провести ОСОБА_1 доплату суми разової компенсації виходячи з розміру 15 мінімальних заробітних плат, встановлених на момент встановлення інвалідності у розмірі 8980,20грн.», але відповідно до листа Управління Державної казначейської служби України в Куйбишевському районі м. Донецька Донецької області до повноважень УПСЗН Куйбишевської районної у м. Донецьку ради відноситься лише стягнення коштів, тому просить замінити у рішенні суду та виконавчому листі «зобов’язати» на «стягнути».

У судове засідання заявник та сторони не з,явилися, про час та місце розгляду справи було повідомлено належним вином, причини неявки суду не повідомлені.

Згідно з ч.4 ст. 219 ЦПК України, неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступних висновків.

Рішенням Куйбишевського районного суду м. Донецька від 21 червня 2010року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку ради, третя особа: Головне управління державного казначейства України в Донецькій області про виплату недоотриманої суми одноразової компенсації, зобов’язано Управління праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку Ради у відповідності до ст.48 Закону України “ Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ” провести ОСОБА_1 доплату суми разової компенсації виходячи з розміру 15 мінімальних заробітних плат, встановлених на момент встановлення інвалідності у розмірі 8980,20грн.

Заявник у своїй заяві просить замість «зобов’язати Управляння праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку ради», вказати «стягнути з Управляння праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку ради».


Відповідно до ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Відповідно до листа Управління Державної казначейської служби України в Куйбишевському районі м. Донецька Донецької області та у відповідності до чинного законодавства України до повноважень Управління праці та соціального захисту населення України відноситься лише стягнення коштів та не відноситься виконання судових рішень про зобов’язання УПСЗН Куйбишевської районної у м. Донецьку ради проведення доплати суми одноразової компенсації.

Так, на підставі викладеного та враховуючи те, що вказана помилка позбавляє заявника можливості реалізувати рішення суду, суд приходить до висновку про можливість внесення виправлень до рішення суду від 21 червня 2010року та до виконавчого листа, який було видано на підставі даної постанови.


Враховуючи викладене, на підставі ст. ст. 219 ЦПК України, суд -


У Х В А Л И В :


Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні суду та помилки у виконавчому листі виданому Куйбишевським районним судом м. Донецька на підставі рішенням Куйбишевського районного суду міста Донецька від 21.06.2010року - задовольнити.

Внести виправлення до рішення Куйбишевського районного суду м. Донецька від 21 червня 2010року, а саме вважати правильним та читати третій абзац резолютивної частини постанови в наступній редакції: « Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку Ради у відповідності до ст.48 Закону України “ Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ” на користь ОСОБА_1 доплату суми разової компенсації виходячи з розміру 15 мінімальних заробітних плат, встановлених на момент встановлення інвалідності у розмірі 8980,20грн.».

Внести виправлення до виконавчого листа № 2-4718/10 виданого на підставі рішення Куйбишевського районного суду м. Донецька від 21 червня 2010року, вказавши у ньому наступне: « Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення Куйбишевської районної у м. Донецьку Ради у відповідності до ст.48 Закону України “ Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ” на користь ОСОБА_1 доплату суми разової компенсації виходячи з розміру 15 мінімальних заробітних плат, встановлених на момент встановлення інвалідності у розмірі 8980,20грн.».


Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Ухвала суду набуває чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набуває чинності після розгляду справи апеляційним судом.



Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація