Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #434107
Справа №4 с- 1/2007 р

Справа №4 с- 1/2007 р.

 

УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.01.2007р.

Голопристанський районний суд Херсонської області в складі: головуючого судді Сорочана Ю.О. при секретарі Федонюк О.О. розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Гола Пристань справу  за  скаргою  ОСОБА_1 до Державної виконавчої служби у Снігурівському районі Миколаївської області, Снігурівського відділення державного казначейства на бездіяльність державної виконавчої служби,

встановив;

ІНФОРМАЦІЯ_1 року ОСОБА_1 звернулась до суду зі скаргою до Державної виконавчої служби у Снігурівському районі Миколаївської області, Снігурівського відділення державного казначейства на бездіяльність державної виконавчої служби.

Скаржник ОСОБА_1 в судове засідання призначене на 10.11.2006 року не з'явилась, про місце і час розгляду справи своєчасно повідомлена належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с.6).                                                                     2006 року скаржник ОСОБА_1 повторно не з'явилась в судове засідання, будучи належним чином повідомленою про місце і час судового засідання, про що свідчить в матеріалах цивільної справи повідомлення про вручення поштового відправлення (а.с. 12), причини своєї неявки суду не повідомлена, заяви про розгляд справи за її відсутності не подавала.                                                       2006 року ОСОБА_1 в судове засідання не з'явилась, причини своєї неявки суду не повідомила, хоча своєчасно повідомлена про місце і час розгляду справи (а.с. 22).

Таким чином, в силу ч.2 ст. 77 ЦПК України, суд визнає, що скаржник не з'являється до суду без поважних причин.

Відповідно до ст. 169 ч.З, п.З ч.І ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення скарги без розгляду, якщо скаржник належним чином повідомлений, повторно не з"явився в

 

судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Керуючись ст. 169 ч.З, п.З  ч.І, ч.2 ст.207 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Скаргу ОСОБА_1 до Державної виконавчої служби у Снігурівському районі Миколаївської області, Снігурівського відділення державного казначейства на бездіяльність державної виконавчої служби - залишити без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом 5 днів, а апеляційну скаргу - протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя