Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #434099
Ц-справа № 2-202/07

Ц-справа    2-202/07

 

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ         УКРАЇНИ

11.01.2007  року

Голопристанський  районний  суд Херсонської   області

у  складі   :   головуючого     Матюшка  О.І., при  секретарі:   Соловйову  В.О.,   за участю  позивача   ОСОБА_1,

розглянувши  у  відкритому  судовому  засіданні   в  м.Гола   Пристань     справу  за  позовом: ОСОБА_1до   ОСОБА_2про  розірвання  шлюбу,-

ВСТАНОВИВ   :

ОСОБА_1звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу з ОСОБА_2.

Сторони   вступили  до   шлюбу   12   серпня   2004   року.   Шлюб   зареєстрований     Гладківською сільською  радою,   Голопристанського  району,   Херсонської   області,   актовий  запис НОМЕР_1

Від   шлюбу   сторони   мають   сина   -   ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.

В судовому засіданні позивач підтримала свої позовні вимоги та пояснила, що сімейне життя .з чоловіком у неї не склалося через різні погляди на життя, тому просить  розірвати  шлюб,   а  неповнолітнього  сина  залишити  з  нею.

Відповідач в судове засідання не з'явився, надавши заяву про розгляд справи у його  відсутності.   Про  час  та  місце  розгляду  повідомлений  у  встановленому  порядку.

Проаналізувавши  матеріали   справи,    суд  приходить   до   висновку,    що   збереження   шлюбу не  можливе,   оскільки   сім'я  фактично  розпалася,   тому  шлюб  слід  розірвати.

Керуючись ст. 15, 84, 88, 174, 175, 213, 215 ЦПК, ст. 104,105,109,112 Сімейного  кодексу  України,   суд,-

ВИРІШИВ   :

Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, зареєстрований Гладківською сільською радою, Голопристанського району, Херсонської області,   12.08.2004   року,   актовий  запис НОМЕР_1    -     розірвати.

Неповнолітнього ОСОБА_3залишити на виховання матері ОСОБА_1.

При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з відповідача ОСОБА_2державне мито у розмірі 8 грн.50 коп. та з позивача ОСОБА_1стягнути  державне  мито  у  розмірі   8   грн.50   коп.

Рішення може бути переглянуте судом за письмовою заявою відповідача, поданою до Голопристанського районного суду протягом 10 днів з дня отримання копії  рішення.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Херсонської області через місцевий суд протягом 1 місяця з дня проголошення. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом  двадцяти  днів  після  подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку на подачу заяви про  апеляційне  оскарження  у  разі,   якщо  така  заява  не  подана.

Суддя

 • Номер: 22-ц/812/1565/19
 • Опис: за позовоною заявою Москаленко Миколи Миколайовича до Сілаєвої Людмили Никонівни про стягнення суми за договором позики
 • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
 • Номер справи: 2-202/07
 • Суд: Миколаївський апеляційний суд
 • Суддя: Матюшок О.І.
 • Результати справи:
 • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
 • Департамент справи:
 • Дата реєстрації: 20.08.2019
 • Дата етапу: 02.10.2019