Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #434096
Ц

Ц.справа  №2-155/2007  р.

УХВАЛА

18.01.2007   р. Голопристанський  районний  суд Херсонської  області   в   складі: головуючого  -  Матюшка  О.І., при  секретарі   -  Захаріній  Ю.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Гола Пристань справу за позовом , Закритого акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк» до ОСОБА_1про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ  :

Закрите акціонерне товариство комерційний банк «Приватбанк» звернулося з позовом до ОСОБА_1про стягнення заборгованості   за  договором  позики.

Під час розгляду справи від представника позивача надійшла заява про залишення  позову  без  розгляду.

Керуючись  п.5   ст.207   ЦПК  України,   суд,   -

УХВАЛИВ   :

Позовну заяву Закритого акціонерного товариства комерційного банку «Приватбанк» до ОСОБА_1про стягнення заборгованості  -  залишити  без  розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області  через  Голопристанський  районний  суд.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне   оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви  про  апеляційне  оскарження  у  випадку  не  подачі  цієї   заяви.