Судове рішення #43358101




Справа № 1613/2-167/11



УХВАЛА

іменем України


"18" травня 2011 р., Суддя Котелевського районного суду Полтавської області Островський Р.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним Державного акту на право власності на земельну ділянку, треті особи –ОСОБА_3, Котелевська селищна рада Полтавської області, Управління «Держкомзем»у Котелевському районі Полтавської області, ОСОБА_4,


ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання недійсним Державного акту на право власності на земельну ділянку.

Ухвалою судді Котелевського районного суду Полтавської області від 04 травня 2011 року позовна заява була залишена без руху, з наданням строку для виправлення недоліків, відповідно до вимог ч. 1 ст. ст.121 ЦПК України.

В указаний строк позивач не виконав вказівок судді по виправленню недоліків.

Так, до 12 травня 2011 року позивачем не зазначено виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги до Котелевської селищної ради Полтавської області, яка зазначена у позовній заяві як третя особа; не зазначено докази, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування.

Згідно з ч. 2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Враховуючи вище викладене, позовну заяву слід вважати не поданою і повернути позивачу.

З врахуванням наведеного, керуючись ч. 2 ст. 121 ЦПК України,


УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання недійсним Державного акту на право власності на земельну ділянку, треті особи –ОСОБА_3, Котелевська селищна рада Полтавської області, Управління «Держкомзем»у Котелевському районі Полтавської області, ОСОБА_4, визнати неподаною і повернути позивачу.

Роз’яснити ОСОБА_1, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Полтавської області через Котелевський районний суд Полтавської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Котелевського районного суду

Полтавської області                     ОСОБА_5



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація