УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
08.04.2013 м. Київ
Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області у складі:
Головуючого судді: Приходька К.П..,
суддів: Голуб С.А., Таргоній Д.О.,
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Білоцерківського міськрайонного суду Київської області від 15 березня 2013 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання порядку користування квартирою,-
ВСТАНОВИЛА:
при підготовці розгляду справи апеляційним судом перевірено дотримання вимог закону при відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою, з’ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у розгляді справи, визначено характер спірних правовідносин та матеріальний закон, що їх регулює, з’ясовано обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі як на підставу своїх вимог і заперечень, вирішено інші питання, пов’язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Керуючись ст.ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів,-
УХВАЛИЛА:
закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 15 травня 2013 року о 09 год. 15 хв. в приміщенні Апеляційного суду Київської області ( м. Київ, вул. Володимирська, 15 ).
В судове засідання викликати осіб, які приймали участь у розгляді справи.
Головуючий:
Судді:
№ провадження 22-ц/780/2565/13 Головуючий у І інст. Гапоненко А.П.
Справа № 357/1412/13-ц Доповідач у ІІ інст. Приходько К.П.