Судове рішення #432584
Справа № 3/28-24 2007 р

Справа № 3/28-24 2007 р

ПОСТАНОВА

І м" я м   України

23 січня 2007 року                                                                                                   м. Городня

Городнянський районний суд в складі: головуючого судді - Криворученко Д.П. при секретарі - Береза Є.О. розглянувши адміністративний матеріал:, який надійшов з відділення прикордонного контролю " Щорс " відносно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1.

ВСТАНОВИВ:

23.01.2007 року приблизно о 11 год. 00 хв. на території Хоробичської сільради Городнянського району Чернігівської області під час проведення прикордонного контролю був затриманий ОСОБА_1, який намагався на потязі сполученням ( Дніпропетровськ-С. Петербург ) незаконно перетнути Державний кордон України без відповідних документів, чим порушив вимоги діючого законодавства при перетині державного кордону України.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав, з адміністративним матеріалом згоден, та пояснив, що при перевірці в пункту пропуску він пред"явив паспорт в якому була відсутня друга вікова фотокартка, а про те, що з таким документом неможливо перетнути Державний кордон України він не знав.

За таких обставин, враховуючи малозначність скоєного правопорушення та особу правопорушника, суд вважає за можливе звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.

На підставі викладеного, керуючись ст. 22 КУ п АП, суд ;-

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за

малозначністю скоєного правопорушення і обмежитись усним зауваженням. Постанова оскарженню не підлягає.

Судан.:                                                                                                    Д.П. Криворученко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація