Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #431644
Справа №2-37/2007 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

Справа №2-37/2007 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня       2007 року                                      Голованівського районного суду

Кіровоградської області

в складі головуючого судді                                                 О.Ф. Бутенко

при секретареві                                                                     Н.П. Швець

розглянувши   у відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу

встановив:

Позивачка звернулася до суду з зазначеною заявою і вказала , що з відповідачем уклала шлюб 26.01.1998 року .Шлюб зареєстрований Молдовською сільською радою , актовий запис НОМЕР_5 . Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Сумісно проживали по травень 2004 року . Причиною розлучення є те , що відповідач не бажає проживати з нею , проживає з іншою жінкою . Після припинення сумісного життя донька проживає біля неї і знаходиться на повному її утриманні .Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання доньки не надає .

Вона в даний час має іншу сім»ю і знаходиться в фактичних шлюбних відносинах . Вважає , що шлюб існує формально , сім»я розпалась , вони разом не проживають біля 2,5 років . Майна , яке належить розподілу, немає.

Просить    позов задовольнити .Розірвати шлюб    зареєстрований 26.01.1998 року Молдовською сільською радою , актовий запис НОМЕР_5.

В судове засідання позивачка не з»явилась , надала заяву про слухання справи в її відсутність , позовні вимоги підтримала повністю , просить позов задовольнити .

В судове засідання відповідач не з»явився , надав заяву , в якій просить справу слухати в його відсутність , заперечує проти позовних вимог в зв» язку з тим , що вважає , що його можуть позбавити батьківських прав .

Суд , дослідивши матеріали справи дійшов до висновку , що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено , що сторони 26.01.1998 року уклали шлюб , від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1.

1

 

Однією сім»єю проживали по травень 2004 року Причиною розірвання шлюбу є те , що відповідач не бажає проживати з позивачкою , проживав з іншою жінкою , в даний час перебуває в місцях позбавлення волі . Після припинення сумісного життя донька проживає біля позивачки і знаходиться на повному її утриманні . Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання доньки не надає .

Позивачка в даний час має іншу сім»ю і знаходиться в фактичних шлюбних відносинах . Сторони разом не проживають 2,5 років . Майна , яке належить розподілу , немає .

Шлюб між сторонами існує формально, примирення неможливе , тому його необхідно розірвати .Після розірвання шлюбу дитина проживатиме   біля матері.

Викладене підтверджується копією свідоцтва про шлюб , а/с- 5 , копією свідоцтва про народження дитини , а/с -6, довідкою про склад сім»ї , а /с- 7 , надані суду матеріали не викликають сумніву, вони являються достовірними та вичерпними .

Суд вважає , що витрати , пов"язані з розірванням шлюбу в органах РАЦСу необхідно покласти на відповідача

Керуючись 3,5,10,14, 57,60, 88,213,215  ЦПК України , ст.105,110 ,112 Кодексу ст. 139 ЦПК України ,

вирішив:

Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити .

Шлюб    ,    зареєстрований    між   ОСОБА_1 та ОСОБА_2   26.01.1998 року в Молдовській сільській раді Голованівського району Кіровоградської області     , актовий запис      НОМЕР_5      , розірвати .

Стягнути з ОСОБА_2 держмито у сумі 17( сімнадцять ) грн., при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАЦСу,

ОСОБА_1 від сплати держмита звільнити .

Рішення може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 20 ( двадцяти ) днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Заява про апеляційне оскарження може бути подана протягом 10 ( десяти ) днів з дня проголошення рішення .