Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #431639
Р І Ш Е Н НЯ

Р І Ш Е Н НЯ                             №2-38/2007

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

15 січня     2007 року                                              Голованівський районний суд

Кіровоградської області

в складі головуючого судді -                                         О.Ф. Бутенко

при секретареві-                                                            Н.П. Швець

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Голованівськ справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про стягнення аліментів

встановив:

Позивачка звернулася до суду з зазначеною заявою і вказала , що з відповідачем уклала шлюб 26.01.1998 року .Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1

Сумісно проживали по травень 2004 року . Після припинення сумісного життя донька проживає біля неї і знаходиться на повному її утриманні .Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання доньки не надає.

Вона в даний час не працює , заробітку та інших прибутків не має, їй важко утримувати доньку .Відповідач знаходиться в місцях позбавлення волі. Просить позов задовольнити . Стягнути з відповідача аліменти на утримання доньки ОСОБА_3 в розмірі 1/4 частин всіх видів його доходу , але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку , щомісячно ,3 дня подачі заяви до досягнення нею повноліття та витрати на юридичну допомогу.

В судове засідання позивачка не з»явилась , надала заяву про слухання справи в її відсутність , позовні вимоги підтримала повністю , просить позов задовольнити .

В судове засідання відповідач не з»явився , надав заяву , в якій просить справу слухати в його відсутність , не заперечує проти позовних вимог .

Суд , дослідивши матеріали справи дійшов до висновку , що позов підлягає задоволенню .

Судом встановлено , що сторони уклали шлюб 26.01.1998 року .Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Разом     проживали     до травень  2004  року       .Після  припинення

1

 

сумісного проживання  донька    проживає біля позивачки і знаходиться  на її утриманні. Відповідач знаходиться в місцях позбавлення волі.

Відповідач зобов»язаний утримувати доньку ОСОБА_3 , але добровільно надавати матеріальну допомогу на її утримання відмовляється , тому з нього необхідно стягнути аліменти на утримання доньки .

Викладене підтверджується копією свідоцтва про шлюбу ,а/с -З копією свідоцтва про народження доньки , а/с -4, довідками селищної ради ,а/с-8, 9 не викликає сумніву, є достовірним.

У відповідності до ст. 88 ЦПК України суд вважає за необхідне стягнути з відповідача державне мито в сумі 51 грн , витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи та витрати на оплату юридичної допомоги .

Керуючись ст. ст. 8,10,60, 84,174,367 ЦПК України ,

ст. ст. 180, 181,182,183 , 199, 200 Сімейного кодексу України , суд вирішив :

Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити .

Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уроженця с Велика Мечетня Кривоозерського р-ну Миколаївської області , знаходиться в місцях позбавлення волі м. Кіровоград , вул. Янковського , ИК-6, 7 ланка ,73 , на користь ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , мешканки АДРЕСА_1:

·      аліменти на утримання доньки ОСОБА_3                                                                               ,19 листопада 1997 року народження в розмірі 1/4 частини з усіх видів його заробітку( доходу ) , але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно ,починаючи з 11.12.2006 року , до повноліття доньки   , тобто до 19.11.2015 року ;

·      витрати на юридичну допомогу в розмірі 70 ( сімдесят ) грн 00 коп;

-    витрати на інформаційно- технічне забезпечення розгляду справи в

Голованівському районному суді у сумі 30( тридцять)грн на р/р

37317008000784 , Код ЄДРПОУ 26241445 банк УДК в Кіровоградській

області МФО 823016 отримувач: ТУ ДСА в Кіровоградській області ;

- державне мито в сумі 51 ( п»ятдесят одну ) грн на користь  держави .

Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню.

 Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 20 ( двадцяти ) днів після подання заяви про апеляційне оскарження , але оскарження рішення не зупиняє його виконання .

Заява про апеляційне оскарження  може бути  подана    протягом 10( десяти ) днів з дня проголошення рішення .

2