Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #431599
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 3-62/2007

24.01.2007 року                              Суддя Голованівського районного суду

Кіровоградської області - О.Ф.Бутенко

розглянувши матеріали , які надійшли від Ульяновського MB ДАІ УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця АДРЕСА_1

за ч.І ст. 130 Кодексу про адміністративні правопорушення України

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 28.11.2006 року о 8.45 год. В смт. Голованівськ на вул. Леніна керував автомобілем "ГАЗ-53" д/н НОМЕР_1 в стані алкогольного сп"яніння. Від проходження медогляду на стан сп"яніння відмовився.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав, щиро розкаюється у вчиненому правопорушенні, надав характеристику-клопотання трудового колективу ІНФОРМАЦІЯ_2 про передачу вказаних адміністративних матеріалів на розгляд трудового колективу.

Керуючись ст. 21, ч.І ст.130 КпАп України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності звільнити, а адмінсправу по ч.І ст. 130 КпАП України відносно ОСОБА_1 провадженням закрити.

Матеріали про адміністративне правопорушення по ч.І ст.130 КпАП України передати на розгляд трудового колективу ІНФОРМАЦІЯ_2.

Постанова оскарженню не підлягає.