Судове рішення #4309352





ПОСТАНОВА

  

05 листопада 2008 р.       м.Коростишів



 Суддя Коростишівського районного суду Житомирської області Р.О.Василенко, розглянувши адміністративні матеріали , що надійшли з Коростишівського ДАІ щодо притягнення до адміністративної відповідальності

 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., уроженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого,

 За ч.1 ст.130 КпАП України,


ВСТАНОВИВ:

 06.10.2008 року о 01 год 25 хв ОСОБА_1 в с.Стрижівка Коростишівського району керував автомобілем ВАЗ, держномер НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, а саме: запах алкоголю з ротової порожнини, незв”язна мова, нестійка хода. Від проходження медичного освідування відмовився в присутності двох понятих. Своїми ОСОБА_1 порушив п.2.5 ПДР та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.

Свою вину визнав, пояснив що вживав алкогольні напої перед керуванням автомобілем. Факт вчинення правопорушення ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи.

 Керуючись ст.ст.283, 284 КУпАП, суд,-


ПОСТАНОВИВ:


 ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні 06.10.2008 року адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 280 (двісті вісімдесят) гривень.

 Постанова підлягає оскарженню до апеляційного суду Житомирської області через Коростишівський райсуд протягом 10 днів з дня її винесення.




   Суддя     Р.О.Василенко





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація