АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Провадження №22ц/790/1149/14р.
Справа № 645/7860/2013 Головуючий 1 інст. Іващенко С.О.
Категорія: спадкові Доповідач – Колтунова А.І.
У Х В А Л А
03 липня 2014 року колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:
Головуючого – Колтунової А.І.,
суддів – Гальянової І.Г., Костенко Т.М.,
при секретарі – Попій Ю.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Харкові заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області від 20 лютого 2014 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа: ОСОБА_5 про визнання права на спадщину по праву спадкування за законом, -
В С Т А Н О В И Л А:
Рішенням колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області від 20 лютого 2014 року апеляційну скаргу ОСОБА_2 – задоволено частково.
Рішення Фрунзенського районного суду м.Харкова від 19 грудня 2013 року – скасовано.
Позовні вимоги ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа: ОСОБА_5 про визнання права на спадщину по праву спадкування за законом – задоволено.
Визнано за ОСОБА_2 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_1 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6
Визнано за ОСОБА_3 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_2 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7 (а.с. 116-118).
При виготовленні повного тексту вказаного рішення апеляційного суду в дванадцятому абзаці, реченні два і три описової частини було допущено описку у зазначенні номеру квартири, а саме: замість “Визнано за ОСОБА_2 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_3 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6. Визнано за ОСОБА_3 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_3 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7” помилково зазначено “Визнано за ОСОБА_2 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_4 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6. Визнано за ОСОБА_3 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_4 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7”.
Також в четвертому та п’ятому абзаці резолютивної частини вказаного рішення апеляційного суду вказано: “Визнати за ОСОБА_2 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_1 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6 Визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_2 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7К.” замість: “Визнати за ОСОБА_2 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_5 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6 Визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_6 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7К.”
Відповідно до вимог ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Колегія суддів вважає необхідним виправити механічні описки в рішенні апеляційного суду Харківської області від 20 лютого 2014 року, вказавши номер квартири “341” замість “34”.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, колегія суддів , -
У Х В А Л И Л А :
Внести виправлення в рішення колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області від 20 лютого 2014 року, а саме в дванадцятий абзац, речення два і три описової частини рішення, вказавши: “Визнано за ОСОБА_2 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_3 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6. Визнано за ОСОБА_3 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_3 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7” замість: “Визнано за ОСОБА_2 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_4 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6. Визнано за ОСОБА_3 право власності на 1/12 частину квартири АДРЕСА_4 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7”.
Також в четвертий та п’ятий абзац резолютивної частини вказаного рішення апеляційного суду вказавши: “Визнати за ОСОБА_2 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_5 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6 Визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_6 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7К.” замість: “Визнати за ОСОБА_2 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_1 по праву на спадщину за законом після смерті батька ОСОБА_6 Визнати за ОСОБА_3 право власності на 1/9 частину квартири АДРЕСА_2 по праву на спадщину за законом після смерті чоловіка ОСОБА_7К.”
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.
Головуючий –
Судді :