Судове рішення #43079976

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________

Провадження № 22-ц/790/2490/14 Головуючий 1-ї інстанції – Омельченко К.О.

Справа № 638/6312/13-ц Доповідач – Колтунова А.І.

Категорія: житлові

У Х В А Л А

“ 06” березня 2014 року м. Харків

Суддя судової колегії судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області ОСОБА_1, при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за

апеляційною скаргою ОСОБА_2

на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 20 січня 2014 року

по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, яка діє в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_4, Дзержинського районного відділу у м. Харкові Головного Управління Державної міграційної служби України в Харківській області, треті особи – Харківська міська рада, Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради про виселення,-

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Дзержинського районного суду м. Харкова від 20 січня 2014 року позов ОСОБА_3 до ОСОБА_2, яка діє в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_4, Дзержинського районного відділу у м. Харкові Головного Управління Державної міграційної служби України в Харківській області, треті особи – Харківська міська рада, Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради про виселення задоволено.

Як вбачається з відбитку штампу поштового відділення на поштовому конверті апеляційну скаргу ОСОБА_2 подано з пропущенням встановленого строку апеляційного оскарження (а.с. 71). При цьому апелянтом не заявлено клопотання про поновлення пропущеного строку апеляційного оскарження та не зазначено причин такого пропуску з обґрунтуванням їх поважності

Відповідно до ч.1 ст. 294 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.

Зважаючи на вищезазначене апеляційна скарга не може бути прийнята до розгляду судом апеляційної інстанції.

Відповідно до ч. 3 ст. 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 294 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Суд апеляційної інстанції надає строк, що дорівнює 30 дням з моменту отримання копії цієї ухвали, для усунення недоліків, а саме для звернення до апеляційного суду з заявою про поновлення строку апеляційного оскарження рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 20 січня 2014 року з зазначенням причин пропуску строку та обґрунтуванням їх поважності.

Керуючись ч. 3 ст.297 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 20 січня 2014 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2, яка діє в своїх інтересах та інтересах малолітньої ОСОБА_4, Дзержинського районного відділу у м. Харкові Головного Управління Державної міграційної служби України в Харківській області, треті особи – Харківська міська рада, Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради про виселення - залишити без руху.

Надати строк для усунення недоліків – 30 днів з моменту отримання копії цієї ухвали.

У разі, якщо заяву про поновлення строку апеляційного оскарження не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація