Судове рішення #4304798
Справа №2-4246/08

Справа №2-4246/08

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

3 червня 2008 року                                                                       м. Бердянськ

Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Крамаренко А.І., розглянув матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про поділ земельної ділянки та виділ в натурі нерухомого майна, що перебуває в спільній частковій власності, визнання права власності на цілий об'єкт нерухомості,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, в якому просить розділити в натурі земельну ділянку площею 1331 кв.м. по в АДРЕСА_1 між співвласниками домоволодіння; виділити в натурі належні йому 2/5 часток домоволодіння в цілий об'єкт нерухомості, що розташований на земельній ділянці площею 0,0532 по АДРЕСА_1, припинивши право спільної часткової власності із співвласниками домоволодіння; визнати за ним право власності на цілий об'єкт нерухомості , що розташований на земельній ділянці площею 0,0532 га по в АДРЕСА_1; зобов'язати знести самовільно збудовані споруди, які збудували співвласники, у випадку якщо вони згідно технічної документації щодо розподілу земельної ділянки знаходяться на його земельній ділянці.

Позовна заява не відповідає вимогам ст. 119 ЦПК України:

· не надані документи, що підтверджують надання спірної земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку АДРЕСА_1;

· не наданий акт відведення на місцевості спірної земельної ділянки;

· не наданий план земельної ділянки із зазначенням її частин , що перебувають у фактичному користуванні кожного із співвласників;

· не зазначено про наявність чи відсутність угоди чи рішення суду про поділ будинку в натурі або визначення порядку користування земельною ділянкою.

Керуючись ст. ст. 119, 121   ЦПК України суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 про поділ земельної ділянки та виділ в натурі нерухомого майна, що перебуває в спільній частковій власності, визнання права власності на цілий об'єкт нерухомості залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення зазначених недоліків до 15 червня 2008 року.

Роз'яснити ОСОБА_1, що у разі не виконання ухвали у встановлений строк, позовна заява буде вважатися неподаною і буде повернута на його адресу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

  • Номер: 6/754/1251/19
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-4246/08
  • Суд: Деснянський районний суд міста Києва
  • Суддя: Крамаренко А.І.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.10.2019
  • Дата етапу: 11.11.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація