пр. № 2/759/1625/15
ун. № 759/21557/14-ц
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 січня 2015 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Ул'яновська О.В., перевіривши виконання вимог ст. ст. 119-120 ЦПК України в позовній заяві ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею,-
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2014 р. до Богунського районного суду м. Житомира надійшла вищезазначена справа.
У судовому засіданні 03.11.2014 р. пр-к. відповідача заявив клопотання про передачу справи до Святошинського районного суду м. Києва, оскільки відповідач ОСОБА_2 зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_1, вказане клопотання Богунським районним судом м. Житомира було задоволено.
При вирішенні питання про прийняття в своє провадження цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею були вивчені позовні матеріали.
Визнавши позовні матеріали такими, що відповідають вимогам ст.ст.119-120 ЦПК України, є підстави для прийняття в своє провадження справи та призначення судового розгляду.
Керуючись ст.122, 156 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Прийняти в своє провадження справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною та визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею.
Призначити у попереднє судове засідання в приміщенні суду (м. Київ, вул. Жилянська, 142, кабінет № 21) на 04.02.2015 р. на 12.45 год.
Зобов'язати позивача надати в судове засідання оригінали документів доданих до позовної заяви, відповідачеві надається пропозиція подати письмові заперечення по суті заявлених вимог.
Пояснити, що сторони до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосується предмету даного спору, а також про всі відомі їм на завершені судові провадження, що стосуються предмету даного спору.
Копію ухвали направити сторонам по справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: