Судове рішення #4283840
Справа №1-69/08р

 

Справа №1-69/08р.

                                                  П О С Т А Н О В А

                         про відмову у задоволенні заяви про відвід

 

20 листопада 2008 року Київський районний суд м.Полтави в складі:

            Головуючого судді - Турченко Т.В.

            При секретарі          -  Сова О.О.

            За участю прокурора - Чічель М.В.

            Адвокатів                -  ОСОБА_2.,ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Полтаві кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1 за ч.2 ст.286 КК України, -

 

                                                    В С Т А Н О В И В :

 

20 листопада 2008 року в судовому засіданні представник цивільного відповідача ОСОБА_4. надав суду заяву про відвід прокурора, мотивуючи свій відвід тим, що своїми діями прокурор перешкоджає повному, всебічному та об”єктивному розгляду кримінальної справи, надає підстави ухилення підсудного ОСОБА_1. від кримінальної відповідальності за ст.298 КК України. Прокурор не може брати участь в розгляді кримінальної справи, якщо він особисто зацікавлений в результаті справи.

В судовому засіданні представник цивільного відповідача ОСОБА_4. заяву підтримав.

АдвокатОСОБА_3, потерпілі ОСОБА_5., ОСОБА_6. заперечують проти заявленого відводу прокурору.

Підсудній ОСОБА_1. з заявою про відвід згоден.

Адвокат ОСОБА_2. покладається на розсуд суду.

Прокурор Чічель М.В. покладається на розсуд суду.

Заслухавши думку осіб, які беруть участь у справі, суд не вбачає підстав для задоволення заяви про відвід прокурора, так як обставини, на які посилається представник цивільного відповідача ОСОБА_4., не знайшли свого підтвердження, в якості підстав для відводу прокурору.

Інших обставин, які б викликали сумнів в об”єктивності та неупередженості прокурора, не виявлено.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 54, 56, 58 КПК України, суд, -

 

                                        П О С Т А Н О В И В :

У задоволенні заявленого представником цивільного відповідача ОСОБА_4. відводу прокурору Чічель М.В. відмовити.

Судовий розгляд продовжити у тому ж складі суду.

 Постанова суду оскарженню не підлягає.

 

Головуючий                                                                                                  Т.В.Турченко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація