Справа № 1-39/2009 р.
В И Р О К
іменем України
02 березня 2009 року Автозаводський райсудом м. Кременчука Полтавської області в складі:
головуючого судді - Каліновської Е.І.
при секретарі - Поймай Я.
з участю прокурора - Семонешко К.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці справу по обвинуваченню:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Кременчук, Полтавська область, українця, громадянин України, освіта середня, не працює, не одружений, проживає: АДРЕСА_1, раніше судимого:
17.05.2006 року Ленінським районним судом Миколаївської області за ч 2 ст 309, ч 1 ст 185 КК України до двох років позбавлення волі;
Звільнився 08.02.2008 року по відбуттю покарання.
30.07.2008 року Крюківським районним судом м. Кременчука за ч 2 ст 309 КК України до двох років позбавлення волі з іспитовим строком на один рік.
в скоєнні злочинів, передбачених ст 395, ч 2 ст 309, ч 3 ст 358 КК України.
В С Т А Н О В И В :
На початку квітня 2008 року підсудний ОСОБА_1 на зупинці громадського транспорту знайшов пенсійне посвідчення НОМЕР_1 на ім.»я ОСОБА_2, та виявивши намір на його підробку з використанням в майбутньому, переклеїв в даному посвідченні фотокартку користувався ним в громадському транспорті м. Кременчука, оскільки дане посвідчення надає право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті.
Так 08.05.2008 року підсудний ОСОБА_1 їздив в своїх справах на залізничному транспорті до зупинки В-Поділ Семенівського району при цьому використовував підроблене ним пенсійне посвідчення на право безкоштовного проїзду на даному виді транспорту.
Того ж дня біля 16 години по АДРЕСА_1 підсудний ОСОБА_1 був затриманий працівниками міліції у якого в ході поверхневого огляду виявили та вилучили підроблене пенсійне посвідчення НОМЕР_1, яке згідно висновку експерта № 264 від 23.06.2008 року в першопочатковий зміст документу були внесені зміни шляхом переклейки фотокартки, та талон обліку безкоштовного проїзду НОМЕР_2.
17.02.2008 року підсудний ОСОБА_1 звільнився з місць позбавлення волі та згідно постанови Казанківського районного суду від 03.12.2007 року відносно останнього було встановлено адміністративний нагляд терміном на один рік і застосовано такі обмеження: заборона виходу з будинку (квартири) за межі проживання з 22 години до 06 годин щоденно, та реєстрація в міліції 1, 10, 20 числа кожного місяця.
Згідно довідки оголошення особі, яка звільняється з місць позбавлення волі, постанови судді про встановлення адміністративного нагляду, йому було потрібно стати на облік за місцем мешкання, а саме Кременчуцький РВ МВС України в Полтавській області не пізніше 20.02.2008 року.
Крім цього підсудний ОСОБА_1 був попереджений, що у випадку порушення адміністративного нагляду він буде притягнутий до адміністративної чи кримінальної відповідальності, а в випадку самовільного залишення місця мешкання, з метою ухилення від адміністративного нагляду він буде притягнений до кримінальної відповідальності
Приблизно 15.04.2008 року підсудний ОСОБА_1 біля свого будинку по АДРЕСА_1 біля другого під»їзду під лавкою знайшов поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження, яку повторно незаконно зберігав з метою особистого вживання без мети збуту.
08.05.2008 року біля 15 години по АДРЕСА_2 підсудний ОСОБА_1 був затриманий працівниками міліції у якого в ході поверхневого огляду було виявлено та вилучено поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження, яка згідно висновку експерта № 1409 від 04.2008 року являється особливо небезпечним наркотичним засобом - канабіс.
Підсудний ОСОБА_1 не оспорюючи обставин справи та зібраних доказів свою вину у вчиненні встановленого судом злочину визнав повністю, та підтвердив факт використання завідомо підробленого документуи, повторного незаконного зберігання, перевезення наркотичного засобу без мети збуту, та не прибутті без поважних причин у визначений строк до обраного місця проживання особи, щодо якої встановлено адміністративний нагляд у разі звільнення з місць позбавлення волі.
Окрім повного визнання вини підсудним ОСОБА_1 його винність у вчиненні встановлених судом злочину повністю підтверджуються, ніким із учасників судового розгляду не оспорюваними зібраними по справі доказами, які за згодою сторін в судовому засіданні не досліджувалися в порядку ст. 299 КПК України.
Підсудний ОСОБА_1 використав завідомо підроблений документ, тому суд його дії кваліфікує за ч 3 ст 358 КК України.
Підсудний ОСОБА_1 повторно незаконно зберігав та перевозив особливо небезпечний наркотичний засіб без мети збуту, тому його дії суд кваліфікує за ч 2 ст 309 КК України.
Підсудний ОСОБА_1 не прибув без поважних причин у визначений строк до обраного місця проживання особи, щодо якої встановлено адміністративний нагляд після звільнення з місць позбавлення волі, тому його дії суд кваліфікує за ст 395 КК України.
При призначенні виду та міри покарання підсудному ОСОБА_1 суд в повній мірі враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєних ним злочинів, всі обставини по справі в їх сукупності, дані про особу підсудного, раніше судимого, не працюючого, по місцю проживання характеризується посередньо, його сімейний стан, та стан здоров'я.
Обставинами, що пом'якшують відповідальність підсудного суд визнає визнання вини та щире розкаяння в скоєному.
Обставинами, що обтяжують відповідальність підсудного суд визнає рецидив злочину.
З урахуванням вище викладено суд приходить до переконання, що виправлення та перевиховання підсудного ОСОБА_1 можливо без ізоляції від суспільства з призначенням покарання в межах санкції статті, передбачаючої відповідальність за скоєне з застосуванням ст.ст. 75,76 КК України.
Оскільки підсудний ОСОБА_1 скоїв злочини до винесення попереднього вироку, тому суд призначає йому покарання за правилами ст. 70 ч 4 КК України за сукупністю злочинів.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України суд, -
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ст 395, ч 2 ст 309, ч 3 ст 358 КК України призначивши покарання :
За 395 КК України у виді арешту на строк шість місяців;
За ч 2 ст 309 КК України у виді позбавлення волі на строк два роки
За ч 3 ст. 358 КК України у виді арешту на строк шість місяців;
На підставі ч 1 ст. 70, 72 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити ОСОБА_1 остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк два роки.
На підставі ч 4 ст 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання покарань остаточно ОСОБА_1 визначити покарання у виді позбавлення волі на строк три роки шість місяців.
На підставі ст 75 КК України ОСОБА_1 від відбування покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком на два роки та з покладенням відповідно до ст 76 КК України обов'язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої системи та періодично з'являтись в ці органи для реєстрації.
Міру запобіжного заходу відносно ОСОБА_1 змінити з тримання під вартою на підписку про невиїзд, звільнивши в залі суду негайно.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Полтавської області на протязі 15 діб з дня проголошення.
Суддя : Е.І.Каліновська
- Номер: 5/493/42/16
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 1-39/2009
- Суд: Балтський районний суд Одеської області
- Суддя: Каліновська Е.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.02.2016
- Дата етапу: 03.03.2016
- Номер: 1-в/356/23/17
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-39/2009
- Суд: Березанський міський суд Київської області
- Суддя: Каліновська Е.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.01.2017
- Дата етапу: 22.02.2017