АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________________________________________________________
Провадження № 22ц/790/1233/15 Головуючий 1 інст. - Єлізаров І.Є.
Справа № 643/20921/13-ц Доповідач - Пономаренко Ю.А.
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
02 лютого 2015 року м. Харків
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Пономаренко Ю.А., перевіривши відповідність вимогам закону апеляційної скарги ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 22 серпня 2014 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання заповіту частково недійсним, визнання права власності на 1/2 частину квартири за правом спільної сумісної власності подружжя, -
В С Т А Н О В И Л А :
Апеляційна скарга ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 22 серпня 2014 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України.
Як вбачається зі змісту апеляційної скарги та матеріалів цивільної справи, апеляційна скарга була подана апелянтом протягом десяти днів з дня отримання копії оскаржуваного нею рішення. За таких обставин, апеляційна скарга подана у встановлений ч. 1 ст. 294 ЦПК України строк на апеляційне оскарження.
Підстав для залишення апеляційної скарги без руху не вбачається.
У зв'язку з чим, вважаю за можливе відкрити апеляційне провадження по вказаній цивільній справі.
Керуючись ст. 297 ЦПК України,
УХВАЛИЛА:
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Московського районного суду м. Харкова від 22 серпня 2014 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про визнання заповіту частково недійсним, визнання права власності на 1/2 частину квартири за правом спільної сумісної власності подружжя.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя -