Судове рішення #42655900

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 11-кп/774/470/13 Головуючий в 1-й інстанції: суддя Борцова А.А.

Категорія ст. 186 ч.2 КК України Доповідач: суддя апеляційного суду Дрибас Л.І.

У Х В А Л А

(про відмову у відкритті апеляційного провадження)


21 серпня 2013 року суддя судової палати з кримінальних справ Апеляційного суду Дніпропетровської області Дрибас Л.І., розглянув у судовому засіданні в м. Дніпропетровську апеляційну скаргу обвинуваченого ОСОБА_2 на ухвалу Вільногірського міського суду Дніпропетровської області від 15 серпня 2013 року, -

В с т а н о в и в :

Ухвалою Вільногірського міського суду Дніпропетровської області від 15 серпня 2013 року було задоволено клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою обвинуваченого ОСОБА_2, та термін тримання його під вартою був продовжений на 2 місяця, тобто до 21 жовтня 2013 року.

В апеляційній скарзі обвинувачений ОСОБА_2 просить ухвалу суду скасувати, в зв'язку з істотними порушеннями вимог кримінально-процесуального закону.

Перевіривши матеріали справи та доводи апеляції, вважаю, що у відкритті провадження по апеляційній скарзі обвинуваченого ОСОБА_2 слід відмовити з наступних підстав.

Відповідно до ст. 392 ч. 2 КПК України ухвали, постановлені під час судового провадження в суді першої інстанції до ухвалення судових рішень, передбачених частиною першою цієї статті, окремому оскарженню не підлягають.

Відповідно з ч. 4 ст. 399 КПК України суддя відмовляє у відкритті провадження лише, якщо апеляційна скарга подана на судове рішення, яке не підлягає оскарженню в апеляційному порядку.

Як вбачається з матеріалів справи, оскаржувана ухвала була постановлена під час судового провадження в суді першої інстанції, тому така ухвала судді, відповідно до ст. 392 КПК України, не підлягає апеляційному оскарженню.

Враховуючи вищенаведене, вважаю, що апеляційна скарга обвинуваченого ОСОБА_2 не підлягає розгляду в апеляційній інстанції, а тому у відкритті провадження по ній слід відмовити.

На підставі викладеного, та керуючись ст.ст. 392, 399 КПК України,суддя, -

У Х В А Л И В :

У відкритті провадження по апеляційній скарзі обвинуваченого ОСОБА_2 на ухвалу Вільногірського міського суду Дніпропетровської області від 15серпня 2013 року, якою було задоволено клопотання прокурора про продовження строку тримання під вартою останньому - відмовити.

Копію ухвали разом з апеляційною скаргою та всіма доданими матеріалами повернути ОСОБА_2


Суддя:




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація