Судове рішення #426366
№3-95/07 №3-96/07

№3-95/07 №3-96/07

ПОСТАНОВА

19 січня 2007 року                                                                                                   смт. Куликівка

Місцевий Куликівський районний суд у складі:

головуючого судді -  Цибенко І.В. при секретарі   -        Костюк Н.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні справи про адміністративні правопорушення, що надійшли з Куликівського РВ УМВС України в Чернігівській області, щодо притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, українця, громадянина України, працюючого ІНФОРМАЦІЯ_2, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1,

за ч.1 та ч.3 ст.121 КУпАП,-

В С ТА Н О В И В:

29.12.2006    року о 10 годині 35 хвилин в смт.Куликівка по вул.Партизанській ОСОБА_1 керував мотоциклом ИЖЮ-5к, державний номерний знак НОМЕР_1, що належить йому особисто, без мотошолома, чим порушив підпункт "в" п.2.3 ПДР та скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч.З ст.121 КУпАП.

03.01.2007     року о 10 годині 40 хвилин в смт.Куликівка по вул.Щорса ОСОБА_1, всупереч вимогам п.31.3 ПДР України, керував мотоциклом ИЖЮ-5к, державний номерний знак НОМЕР_1, що належить йому особисто, який не пройшов державного технічного, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.121 КУпАП.

Викладене підтверджується протоколами про адміністративні правопорушення.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився будучи попередженим про час і місце розгляду справи.

Відповідно до ст. 36 КУпАП якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

При визначенні виду та розміру адміністративного стягнення, судом враховується характер вчиненого правопорушення та особа правопорушника.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 27, 213, 221, 279, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, винним у скоєнні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.3 ст.121 КУпАП, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20 (двадцять) гривень.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                                                          IB. Дибенко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація