Справа № 2-1045/2008p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 травня 2008 року Біляївський районний суд
Одеської області
В складі, головуючого судді Андреева Е. О.
При секретарі. Довженко І. С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Біляївка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, яка втратила право користування житлом, суд
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із позовом, стверджуючи, що йому на праві власності належить житловий будинок в АДРЕСА_1. В даному будинку зареєстрований відповідач по справі, якій в ньому не мешкає з 1997 року. За таких обставин, ОСОБА_1 вважає, що ОСОБА_2 втратив право користування вказаним жилим приміщенням, у зв'язку з чим звернувся до суду з даним позовом.
Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні позов визнав, вказавши, що дійсно не мешкає в будинку батька декілька років, але не виписався з нього.
Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, оцінивши надані докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню за слідуючих обставин.
Як встановлено у судовому засіданні відповідач зареєстрований в будинку АДРЕСА_1, якій належить ОСОБА_1., але фактично в ньому не мешкає з 1997 року. Дані обставини підтверджуються актом мешканців м. Біляївка (а. с. 8), довідкою Біляївської міськради від 18. 03. 2008 р. (а. с. 13).
З урахуванням викладеного суд вважає, що позивні вимоги є обґрунтованими, права позивача порушені та підлягають судовому захисту.
Керуючись ст. ст. 167 ЖК України, ст. ст. 10, 11, 60, 212-215 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Визнати, ОСОБА_2 особою, яка втратила право користування жилим приміщенням в будинку АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржене до Одеського апеляційного суду через Біляївський районний суд Одеської області шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня його проголошення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.