№ 2-3740\08
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 листопада 2008 року м. Макіївка
Червоногвардійський районний суд м. Макіївки Донецької області у складі:
головуючої судді Заставенко М. О.,
при секретарі Бановій О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду в м. Макіївці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
23 жовтня 2008 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивує свої вимоги фактичним припиненням сімейних відносин і неможливістю збереження сім'ї.
У судовому засіданні позивачка ОСОБА_1, підтримала позовні вимоги, на обґрунтування яких послалася на обставини, викладені у заяві, та зазначила, що з відповідачем перебуває у зареєстрованому юридичному шлюбі з 16 червня 2006 року. Шлюб був зареєстрований у Червоногвардійському відділі реєстрації актів цивільного стану Макіївського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис №83. Дошлюбне прізвище - ОСОБА_5. Від даного шлюбу мають неповнолітню дитину - доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюбні відносини між ними були припинені у серпні 2007 року, оскільки між ними на протязі усього сумісного життя були постійні сварки із-за то, що в них склалися різні погляди сімейне на життя та втратили почуття любові один до одного. З часу припинення шлюбних відносин ніхто з них не намагався примиритися. Спору про розподіл сумісного майна в нас не має.
Відповідач ОСОБА_2 у судовому засіданні позовні вимоги визнав повністю та не заперечував проти їх задоволення.
Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи та дослідивши надані докази, суд у межах заявлених позовних вимог встановив наступне.
ОСОБА_1. і ОСОБА_2 зареєстрували шлюб 16 червня 2006 року у Червоногвардійському відділі реєстрації актів цивільного стану Макіївського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис №83. Подружжя від даного шлюбу мають неповнолітню дитину - доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сторони у серпні 2007 року припинили шлюбні відносини, не проживають однією сім'єю і не ведуть сумісне господарство. За цей час подружжя не здійснили дій щодо збереження родинних стосунків, між ними встановились неприязні взаємовідносини.
Проаналізувавши встановлені конкретні обставини по справі, оцінивши надані суду докази в їх сукупності суд дійшов висновку, що подальше спільне життя ОСОБА_1 і ОСОБА_2 та збереження їх сім'ї неможливе і суперечить інтересам кожного з них, що має істотне значення, заява відповідає дійсній волі дружини, тому позов про розірвання шлюбу підлягає задоволенню.
Вирішуючи питання про розмір і розподіл судових витрат, суд приймає до уваги ступень відповідальності кожного з подружжя у розпаді сім'ї, враховує їх матеріальне і сімейне становище та відповідно до положень ст. .88 ЦПК України вважає за необхідне витрати при реєстрації розірвання шлюбу покласти на позивача.
2
На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 11, 60, 888, 212 -215, 224-226 Цивільного процесуального кодексу України, статтями 110-112 Сімейного кодексу України,
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 16 червня 2006 року у Червоногвардійському відділі реєстрації актів цивільного стану Макіївського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис №83 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 17 гривень, відповідача ОСОБА_2 від сплати судових витрат звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання такої заяви.