Судове рішення #42514713

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

22-ц/774/5913/14 200/8469/13-ц Головуючий у 1 й інстанції - Кудрявцева Т. О. Чубуков О.П.

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

20 серпня 2014 року м. Дніпропетровськ

Суддя Апеляційного суду Дніпропетровської області Чубуков О.П., ознайомившись з матеріалами апеляційної скарги ОСОБА_3 на рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 27 лютого 2014 року за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3, третя особа - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЮГ»-407 про визнання квартири спільною частковою власністю, визнання права власності, визначення порядку володіння та користування квартирою, усунення перешкод в користуванні квартирою , -


в с т а н о в и В:

20 травня 2014 року ОСОБА_3 звернулвся з апеляційною скаргою на рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 27 лютого 2014 року в якій ставить питання про поновлення строку на апеляційне оскарження посилаючись на поважність причин його пропуску а саме: копію рішення суду отримана апелянтом 12 травня 2014 року.

Розглянувши клопотання про поновлення строку, матеріали справи, вважаю, що строк на оскарження рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 27 лютого 2014 року може бути поновлений, оскільки пропущений з поважних причин.

Апеляційна скарга КП ОСОБА_3 відповідає вимогам ст.295 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 73, 297,298 ЦПК України, -

у х в а л и В:

Поновити ОСОБА_3 строк на апеляційне оскарження рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 27 лютого 2014 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_3 на рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська від 27 лютого 2014 року за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_3, третя особа - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЮГ»-407 про визнання квартири спільною частковою власністю, визнання права власності, визначення порядку володіння та користування квартирою, усунення перешкод в користуванні квартирою.

Розпочати підготовчі дії для призначення справи до розгляду в Апеляційному суді.

Надіслати копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі, і встановити строк до 18 вересня 2014 року, протягом якого можуть бути подані ними заперечення.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя: О.П. Чубуков


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація