Справа № 3- 264
2009 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
06 березня 2009 року.
Володимир-Волинський міський суд Волинської області в складі :
головуючого судді Віннічука І.Г.
при секретарі Попко С.С,
з участю прокурора Новікової О.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в м. Володимирі - Волинському справу про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1,
жителя АДРЕСА_1,
не працюючого за ст.5 ч.1 п. «г» Закону України «Про боротьбу з корупцією»
В С Т А Н О В И В :
Як вбачається з протоколу про порушення Закону України «Про боротьбу з корупцією» , що ОСОБА_1 , працюючи на посаді керуючого справами Володимир- Волинської районної ради , будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування уповноваженою на виконання функцій держави та державним службовцем , умисно надав недостовірну інформацію голові Володимир- Волинської районної радиОСОБА_2, а саме виписку НОМЕР_1 з медичної карти стаціонарного хворого на підтвердження того ,що з 16 по 17 .12.2008 року він перебував на стаціонарному лікуванні у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни .
В ході проведеної міжрайонною прокуратурою перевірки було встановлено, що ОСОБА_1 з 16.12.2008 року по 17.12.2008 року на лікуванні у Волинському обласному госпіталі для інвалідів війни не перебував , його медичної картки в даному закладі немає та виписка НОМЕР_1 з медичної картки стаціонарного хворого медичним закладом не видавалась .
В судовому засіданні ОСОБА_1. винним себе не визнав та суду пояснив , що в його діях немає складу правопорушення , оскільки в ст. 1 Закону України чітко визначено , що є корупцією , а в його діях корупції немає.
Згідно змісту ст. 5 ч.1п. «г» Закону України «Про боротьбу з корупцією » державний службовець , або інша особа , уповноважена на виконання функцій держави не має права : відмовляти фізичним та юридичним особам в інформації , надання якої передбачено правовими актами , умисно затримувати її , надавати недостовірну чи неповну інформацію .
При встановленні вини особи у вчиненні будь -якого корупційного діяння в тому числі й у порушенні спеціальних обмежень , слід виходити не лише із змісту положень ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією» , а також враховувати загальні ознаки корупції , що містяться в ч.1 ст. 1 цього Закону .
Згідно ч.1ст. 1 Закону України « Про боротьбу з корупцією » під корупцією розуміється діяльність осіб , уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ , послуг , пільг або інших переваг , тобто на задоволення корисливого або іншого особистого інтересу такої особи чи інтересу третіх осіб .
В даному випадку , у справі немає жодних даних , які б свідчили про наявність в діях ОСОБА_1 , умислу на подання недостовірної інформації для отримання незаконних переваг або задоволення свого корисливого чи іншого особистого інтересу , а надання ним медичної довідки не є недостовірною інформацією в розумінні ст. 5 ч.1 п. «г» Закону України «Про боротьбу з корупцією» ,а тому в його діях відсутній склад адміністративного правопорушення .
За таких обставин немає підстав для притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за порушення ст. 5 ч.1 п. «г» Закону України «Про боротьбу з корупцією » за відсутністю в його діях події і складу адміністративного правопорушення.
Керуючись ст. ст. 247 п.1 , 284 Кодексу України про адміністративне правопорушення ,-
П О С Т А Н О В И В :
Провадження в справі про адміністративне правопорушення вчинене ОСОБА_1 за ст. 5 ч.1 п . «г» Закону України «Про боротьбу з корупцією » закрити за відсутності події і складу адміністративного правопорушення .
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області протягом 10 днів з дня її винесення .
Головуючий :