справа № 2-359/07р.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 січня 2007 року Знам"янський міськрайонний суд
Кіровоградської області
в складі: головуючого судді - БУРКО Р.В.
при секретарі - КРАСІЛОВСЬКІЙ О.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Знам"янка цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач, ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом про розірвання шлюбу з відповідачем, обґрунтував свої вимоги тим, що вони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 15.11.1996 року. Від подружнього життя мають неповнолітнього сина: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Подружні відносини між сторонами припинені. Причиною розірвання шлюбу явилось те, що відповідач, вчиняє сварки, що негативно впливає на моральний та психологічний розвиток дитини, втрачено почуття любові, взаємоповаги один до одного, різні погляди на життя. Вважає, що шлюб існує формально і підлягає розірванню.
В судове засідання позивач позовні вимоги підтримала в повному обсязі посилаючись на обставини викладені в позовній заяві, просить розірвати шлюб, дитину залишити на її виховання.
Відповідач в судове засідання не з'явився. Про розгляд справи повідомлений в установленому законом порядку, причини неявки до суду не повідомив, але надав до суду заяву в якій зазначив, що згоден на розірвання шлюбу в судовому порядку, а справу заслухати за його відсутністю.
Як вбачається із матеріалів позовної заяви, сторони перебувають в шлюбі з 15 листопада 1996 року, який зареєстрований в відділі РАГС міста Знам"янка Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу мають сина - ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1.
Подружні відносини між сторонами припинені. За таких обставин позивач вважає, що шлюб існує формально і наполягає на його розірванні. Дитину ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 - наполягає залишити на виховання ОСОБА_1.
Дослідивши докази по справі, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, в силу ст. 104, 105,112 СК України, так як сторони не підтримують подружні відносини з серпня 2006 року, шлюб між ними існує формально, а тому суд вважає, що шлюб підлягає розірванню.
ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на виховання ОСОБА_1.
На підставі викладеного і керуючись ст.104, 105, 112 СК України, ст.ст 15-1, 75, 172, 174 ч.4, 202, 203 ЦПК України, суд-
2 ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований відділі РАГС міста Знам"янка Кіровоградської області, актовий запис НОМЕР_1.
ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 залишити на виховання ОСОБА_1
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 державне мито на користь держави в сумі 17 ( сімнадцять) грн. звільнивши від сплати ОСОБА_2.
На рішення може бути подана заява про апеляційне оскарження в апеляційний суд Кіровоградської області через Знам"янський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
СУДДЯ
Знам"янського міськрайонного суду
Кіровоградської області БУРКО Р.В.