ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
_________________________________________________________________________________________________________
10.07.06 Справа № 7/76-1999
УХВАЛА
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії
головуючого –судді - О.Л. Мирутенко
суддів - Г.М. Гнатюк
- Н.М. Кравчук
Розглядаючи апеляційну скаргу регіонального відділення фонду державного майна України по Закарпатській області
на ухвалу господарського суду Закарпатської області від 25.04.2006 року.
у справі №7/76-1999
ініціюючий кредитор : Хустська ОДПІ
боржник: спільне українсько-словацьке підприємство «Вікторія-2»
про: банкрутство.
З участю представників :
від кредитора 1 – не з’явився.
від апелянта –Шот О.Р. –представник (довіреність №б/н від 29.06.2006р.)
від боржника –Дідич М.А. –ліквідатор
від кредитора 2 –Борківський В.В. –представник (довіреність №б/н від 20.01.2006р.)
від кредитора 3 –не з’явився.
Встановив :
Розгляд апеляційної скарги було призначено на 10.07.2006р. В судовому засіданні представник кредитора-2 –словацької фірми «Вікторі»заявив клопотання про здійснення технічної фіксації судового процесу та про відкладення розгляду справи для ознайомлення з матеріалами. Представники інших сторін не заперечували проти задоволення цього клопотання.
Від ініціюючого кредитора не повернулось поштове повідомлення з відміткою про вручення копії ухвали суду.
З огляду на викладене суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи з метою всебічного дослідження всіх обставин справи та забезпечення процесуальних прав сторін.
На підставі наведеного, суд заслухавши представників сторін, керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України
УХВАЛИВ:
1. Розгляд апеляційної скарги регіонального відділення фонду державного майна України по Закарпатській області відкласти на 04.09.2006р. о 11 год. 15 хв.
2. Явка повноважних представників на розсуд сторін. У випадку неявки представників сторін справа буде розглянута за наявними матеріалами.
Головуючий-суддя О.Л. Мирутенко
Суддя Г.М. Гнатюк
Н.М. Кравчук