Справа № 731/203/15-п
Провадження № 3/731/94/15
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
28 квітня 2015 року суддя Варвинського районного суду Чернігівської області МОЦЬОР О.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з Варвинського РВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, механіка ТОВ «Тозіналі», зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
12 квітня 2015 року біля 20 години ОСОБА_1 вчинив дрібне хуліганство, а саме, прийшов до будинку (господарства), де проживає його колишня дружина ОСОБА_2, та безпідставно вчинив із нею сварку, при цьому ображав її нецензурною лайкою та принижував людську гідність, на будь-які зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок. При цьому ОСОБА_1 вчинив правопорушення, що передбачене ст. 173 КУпАП.
Відповідно до ст. 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку встановлюється наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягується до відповідальності, а також іншими документами.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю.
Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 21 квітня 2015 року серії ЧН № 0487300, висновком про результати розгляду по рапорту оперативного чергового Варвинського РВ УМВС майора міліції ОСОБА_3 від 20 квітня 2015 року, поясненнями свідків.
Відповідно до ч.2 ст. 33 КУпАП, при накладенні стягнення за адміністративне правопорушення, враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що обтяжують і пом’якшують відповідальність.
Обставиною, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1, суд визнає щире розкаяння винного.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1, судом не встановлено.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 33, ст. 173, 283 КУпАП суд,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривня.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 36 гривень 54 копійки судового збору.
Згідно ст. 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або внесення на неї подання прокурора такої постанови - не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або подання без задоволення.
Відповідно до ст. 308 КУпАП у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений ч. 1 статті 307 КУпАП, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів з дня її винесення через місцевий суд, який виніс цю постанову.
Строк пред’явлення постанови до виконання - три місяці.
Суддя : МОЦЬОР О.В.