Судове рішення #42195696

Справа № 199/2503/15-ц

(2/199/1612/15)

РІШЕННЯ

Іменем України

року Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська

в складі: головуючого судді Богун О.О.

при секретарі Прудченко В.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання малолітніх дітей.

В обґрунтування своїх позовних вимог посилається на те, що вона перебувала з відповідачем у шлюбі від якого мають: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_5.

Рішенням Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська шлюб було розірвано 26 березня 2015 року. Діти проживають з нею. Відповідач ухиляється від утримання дітей, матеріальної допомоги добровільно не надає, в зв'язку з чим вона і змушена звернутися до суду з даним позовом.

Позивачка позовні вимоги підтримала у повному обсязі, просила справу слухати в її відсутність, про що надала письмову заяву.

Представник відповідача ОСОБА_8 проти позову не заперечував,визнав позов в повному обсязі, просив справу слухати у його відсутність, про що надав письмову заяву.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню.

У судовому засіданні встановлено, що позивач ОСОБА_1 перебувала у зареєстрованому шлюбі з відповідачем ОСОБА_2. Від даного шлюбу сторони мають п'ятьох малолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_5. В теперішній час сторони проживають окремо. Як встановлено судом діти проживають разом з матір'ю, знаходиться на її повному утриманні та вихованні.

Згідно зі ст. 180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідач свої обов'язки щодо утримання дітей добровільно не виконує.

Відповідно до ч. 3 ст. 181 СК України, за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

Як було встановлено, відповідач не має регулярного фіксованого доходу.

Так, відповідно до ч. 1 ст. 184 СК України, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, суд за заявою платника або одержувача може визначити розмір аліментів у твердій грошовій сумі.

За таких обставин, суд приходить до висновку про те, що позовні вимоги позивача обґрунтовані та підлягають задоволенню, тому вважає за можливе стягувати щомісяця з відповідача ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6, уродженця с. Підзвіринець, Городоцького району, Львівської області, що проживає: ІНФОРМАЦІЯ_8 аліменти на утримання малолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_5 на користь матері ОСОБА_1 у розмірі 2700 гривень до повноліття дітей, починаючи стягнення з 02.04.2015 року.

Також з відповідача підлягає стягненню 243,60 гривень судового збору на користь держави.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 181, 182, 184 СК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Стягувати щомісяця з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6, уродженця с. Підзвіринець, Городоцького району, Львівської області, що проживає: ІНФОРМАЦІЯ_8 аліменти на утримання малолітніх дітей: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3, ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_4, ОСОБА_7, ІНФОРМАЦІЯ_5 на користь ОСОБА_1 у розмірі 2700 гривень до повноліття дітей, починаючи стягнення з 02.04.2015 року.

Стягнути з ОСОБА_2 243 гривні 60 копійок судового збору на користь держави.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація