Справа № 2н-99/09
УХВАЛА
м. Ужгород 29 січня 2009 року
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Ференц А.С., розглянувши матеріали заяви ВАТ «Фольксбанк» про видачу судового наказу про солідарне стягнення заборгованості з ОСОБА_1, приватного підприємства «Конвалія-Медікал» заборгованості за кредитним договором та договором поруки,
ВСТАНОВИВ:
Заявник подав до суду вищевказану заяву про видачу судового наказу.
Дослідивши матеріали заяви, суддя приходить до наступного.
Як вбачається з поданих матеріалів, заявник просить стягнути солідарно суму кредиту з ОСОБА_1 та ПП «Конвалія-Медікал» .
Так як солідарне стягнення суми неповерненого кредиту залежить від багатьох складових , які в наказному провадженні не можуть бути досліджені , що створює спірні питання, то для правильного розгляду вказаної заяви необхідно її подати в позовному провадженні з викликом сторін, на підставі чого у відповідності до ст. 100 ЦПК в прийнятті заяви слід відмовити, оскільки вбачається спір про право.
Керуючись ч.2 ст. 100, ч.2 ст. 101, п.1.ч.1 ст.293 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Відмовити в прийнятті заяви ВАТ «Фольксбанк» про видачу судового наказу про солідарне стягнення заборгованості з ОСОБА_1, приватного підприємства «Конвалія-Медікал» заборгованості за кредитним договором та договором поруки.
Роз'яснити, що відмова у прийнятті заяви унеможливлює повторне звернення з такою самою заявою, однак заявник має право звернутися з тими самими вимогами у позовному порядку.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.