Справа №2-2409/08
Ряд стат звіту 56
УХВАЛА
про відмову в задоволенні заяви про перегляд рішення
у зв'язку з нововиявленими обставинами
27 січня 2009 року м. Мукачево
Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
в особі: головуючої-судді ОСОБА_1
при секретарі Цуганич К. Б.
за участю: представника заявника ОСОБА_2
представника MB ДВС ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Мукачево заяву директора НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 про перегляд у зв'язку з нововиявленими обставинами рішення (ухвали) Мукачівського міськрайонного суду від 15 вересня 2008 року у справі за скаргою директора НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 до державного виконавця міського відділу ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції на постанову від 31.07.2008 року про накладення штрафу,
встановив:
Директор НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 звернулася до суду із заявою про перегляд у зв'язку з нововиявленими обставинами рішення (ухвали) Мукачівського міськрайонного суду від 15 вересня 2008 року у справі за скаргою директора НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 до державного виконавця міського відділу ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції на постанову від 31.07.2008 року про накладення штрафу.
Підставою для перегляду рішення ОСОБА_4 зазначила лист заступника начальника управління юстиції в Закарпатській області, начальника відділу ДВС ОСОБА_5 від 30 грудня 2008 року згідно якого дії начальника начальника MB ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області ОСОБА_3 1. М. визнано такими що вчинені не у відповідності до ст. 8 Закону України „Про виконавче провадження". Постанову начальника MB ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області ОСОБА_3 № 4-124/06 від 12.11.2007 року про задоволення протесту прокурора про проведення виконавчих дій скасовано 17 грудня 2008 року.
Представник заявника в судовому засіданні просив задоволити заяву про перегляд зазначеного рішення суду у зв'язку з нововиявленою обставиною - скасуванням Постанови начальника MB ДВС Мукачівського міськрайонного управління юстиції у Закарпатській області ОСОБА_3 № 4-124/06 від 12.11.2007 року про задоволення протесту прокурора про проведення виконавчих дій - Постановою ОСОБА_5 від 17 грудня 2008 року та подав суду копію постанови від 17.12.2008 року.
ОСОБА_3 в судовому засіданні у задоволенні заяви директора НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 просив відмовити, посилаючись на те, що виконавче провадження проводилось у межах закону.
Згідно роз'яснення п. 5. Постанови Пленуму ВС України №1 віл 27.02.1981 року зі змінами "Не можуть бути визнані нововиявленими обставинами нові, тобто такі, що виникли чи змінилися після постановления рішення обставини, а також обставини, на які посилається особа, яка брала участь у справі, у своїх поясненнях, апеляційній скарзі або які були встановлені при виконанні судом ст. 15 ЦПК України».
Вивчивши надані документи, перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява директора НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 задоволенню не підлягає, оскільки обставина на яку посилається заявниця є новою, а не нововиявленою. Постанова на яку посилається заявник, як на нововиявлену обставину мала місце після постановления рішення у даній справі.
Згідно п. 1 ч. 2 ст. 361 ЦПК України підставами для перегляду рішення суду у зв'язку з нововияленими обставинами є - істотні для справи обставини, що не були і не могли бути відомі особі, яка зверталася із заявою, на час розгляду справи.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що у задоволенні заяви слід відмовити через відсутність підстав для перегляду зазначеного рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами, а нові обставини не можуть бути визнанні нововиявленими.
Керуючись: п. 5. Постанови Пленуму ВС України №1 віл 27.02.1981 року зі змінами ст.ст.365, 366 ЦПК України, суд -
ухвалив:
У задоволенні заяви директора НУБіП України ВП „Мукачівський аграрний коледж" ОСОБА_4 про перегляд у зв'язку з нововиявленими обставинами рішення (ухвали) Мукачівського міськрайонного суду від 15 вересня 2008 року- відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в установленому законом порядку.