ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
19 березня 2015 р. справа № 804/4025/15
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Сидоренко Д.В., перевіривши матеріали позовної заяви Дніпропетровського обласного благодійного фонду «Екологія-Геос» до Київської обласної державної адміністрації, Вишневої міської ради, Комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» про визнання дій протиправними, -
в с т а н о в и в:
Дніпропетровський обласний благодійний фонд «Екологія-Геос» звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовною заявою до Київської обласної державної адміністрації, Вишневої міської ради, Комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго», в якій просить визнати дії протиправними.
Пунктом 3 частини 1 статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу.
Згідно вимог пунктів 3 та 4 частини 1 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві зазначаються ім'я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є, ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
З матеріалів справи вбачається, що позивачем до суду було подано позовну заяву в якій зазначені позовні вимоги про визнання протиправним дій заступника голови Київської обласної державної адміністрації ОСОБА_1, директора департаменту ОСОБА_2, заступника голови Вишневої міської ради ОСОБА_3, директора Комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» ОСОБА_4, однак ці посадові особи не зазначені відповідачами в позовній заяві.
Також, в позовній заяві позивач просить відшкодувати моральні збитки ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, однак ці особи не зазначені позивачами в позовній заяві.
Відповідно до частини 4 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.
У відповідності до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Оскільки позовна заява Дніпропетровського обласного благодійного фонду «Екологія-Геос» подана без додержання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства, а саме: не зазначені як відповідачі, посадові особи дії яких, позивач просить визнати протиправними, та зміст позовних вимог не відповідає вимогам частин 4, 5 статті 105 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без руху.
На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
у х в а л и в:
Позовну заяву Дніпропетровського обласного благодійного фонду «Екологія-Геос» до Київської обласної державної адміністрації, Вишневої міської ради, Комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» про визнання дій протиправними залишити без руху.
Встановити позивачу строк до 03 квітня 2015 р. для усунення недоліків, а саме: надати до суду адміністративний позов складений у відповідності до вимог статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, із зазначенням відповідачів, до яких заявлені позовні вимоги .
Роз'яснити позивачу, що відповідно до пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України невиконання вимог суду в установлений строк тягне за собою повернення позовної заяви.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Копію ухвали направити особі, що звернулася із адміністративним позовом.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня отримання копії ухвали, апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Суддя Д.В. Сидоренко
- Номер: 872/6192/15
- Опис: визнання дій протиправними
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 804/4025/15
- Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Сидоренко Дмитро Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 04.06.2015
- Дата етапу: 25.08.2015
- Номер:
- Опис: визнання дій протиправними
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 804/4025/15
- Суд: Дніпропетровський окружний адміністративний суд
- Суддя: Сидоренко Дмитро Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.03.2015
- Дата етапу: 25.08.2015