Судове рішення #41976764


Справа № 755/24666/14-п

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ



"19" вересня 2014 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Дзюба О.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві адміністративну справу відносно ОСОБА_1, у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України, -


в с т а н о в и в:


В провадженні Дніпровського районного суду м. Києва знаходиться адміністративна справа відносно ОСОБА_1, у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України.

З даного адміністративного матеріалу слідує, що ОСОБА_1, 16.06.2014 року о 23:00 годині, керуючи автомобілем "Фольксваген" дн НОМЕР_1, в м. Києві на пр. Визволителів, під час зміни напрямку руху не переконалась, що це буде безпечним, в наслідок чого здійснила зіткнення з автомобілем Фіатдн НОМЕР_2, водій ОСОБА_2, чим заподіяла матеріальні збитки та механічні пошкодження автомобілів, чим порушила п.п. 10.1, 10.3 ПДР України.

В судове засідання ОСОБА_1 з»явилася. Її вина підтверджується матеріалами адміністративної справи.

Отже, в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124 КУпАП.

Відповідно до ст. 38 КпАП України адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.

На підставі викладеного, керуючись ст. 247 п.7, 38, ст. 124, 283-285 КпАП України, суд, -


п о с т а н о в и в:


Провадження по адміністративної справі № 755/24666/14-п, 3/755/5851/14 відносно ОСОБА_1 за ст. 124 КпАП України закрити, в зв'язку з закінченням на момент розгляду адміністративної справи строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Апеляційна скарга до відповідного апеляційного суду подається через місцевий суд, який виніс постанову.


Суддя



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація