Справа № 487/2595/15-ц
Провадження № 2-н/487/406/15
СУДОВИЙ НАКАЗ
Іменем України
23.04.2015 року м. Миколаїв Суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Нікітін Д.Г., розглянувши заяву ПАТ «Миколаївобленерго» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 боргу за спожиту електроенергію, -
ВСТАНОВИВ:
ПАТ «Миколаївобленерго» м. Миколаєва звернулось до суду із заявою про видачу судового наказу, в якій просить стягнути з побутового абонента ОСОБА_1 борг за спожиту електроенергію в сумі 165,54 грн.
Як встановлено судом ОСОБА_1 є споживачем електричної енергії, яку постачає ПАТ «Миколаївобленерго» та знаходиться у договірних відносинах з заявником. На боржника відкрито особовий рахунок (укладено договір) №1413148 та споживачу відбувалась відплатна передача електроенергії, яку споживач повинен оплатити. Споживач постійно споживав електричну енергію, про що свідчить зміна показань приладу обліку споживача. Таким чином, виконання сторонами істотних умов договору слід вважати фактичним укладенням договору на умовах, передбачених Законом України «Про електроенергетику» та ПКЕЕн.
Відповідно до п.20 Правил користування електроенергію для населення, сплата за спожиту протягом розрахункового періоду електричну енергію вноситься не пізніше 10 числа наступного місяця.
Відповідно до ст.ст.525,626 ЦК України, відповідач не може відмовитися від виконання зобов'язань за договором, тобто несе матеріальну відповідальність в межах заподіяних збитків.
Але боржник оплату своєчасно та в повному обсязі не проводив та станом на 13.03.2015 року побутовий споживач ОСОБА_1, який мешкає за адресою АДРЕСА_1 заборгував ПАТ «Миколаївобленерго» 165,54 грн. за спожиту електроенергію, який до теперішнього часу боржником не погашений, чим завдав матеріальну шкоду підприємству, в зв’язку з чим заявлені вимоги підлягають задоволенню.
Крім того, відповідно до ст. 88 ЦПК України з боржника на користь заявника підлягає стягненню сплачений судовий збір у розмірі 121,80 грн.
Керуючись ст. ст. 96, 102, 103 ЦПК України, –
НАКАЗУЮ:
Стягнути з ОСОБА_1, мешкає за адресою АДРЕСА_1 на користь ПАТ «Миколаївобленерго» (ЗКПО 24789699 р/р 260303011353 Банк ОПЕРВ ОУ Ощадбанку м. Миколаїва МФО 326461) 165,54 грн. боргу за спожиту електричну енергію.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь ПАТ «Миколаївобленерго» судовий збір у розмірі 121,80 грн.
Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.
Суддя: Д.Г. Нікітін
Згідно зі ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі – ЦПК) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органом та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
Відповідно до ст. 106 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.
Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом у порядку та строки, що передбачені ст. 105-1 ЦПК України.
1.. Судовий наказ видано стягувачу «______» __________________ 20____ року
2. Судовий наказ набрав законної сили «______» __________________ 20____ року
3. Строк пред’явлення судового наказу до виконання ___________________ 20____ року
Зазначені у п.п. 1-3 відомості вносяться до судового наказу у день його видачі стягувачу для пред’явлення до виконання.
Суддя: Д.Г. Нікітін