Судове рішення #41885579


ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД



У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження


14 квітня 2015 р. Справа № 876/3183/15

Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Шинкар Т.І., розглянувши апеляційну скаргу Львівська митниця на постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 20.02.2015р. по справі № 2а-3109/11/0970 за позовом ОСОБА_1 до Львівської митниці , Державної митної служби України

про визнання незаконним та скасування наказу,

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження Львівським апеляційним адміністративним судом відсутні.


Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

У Х В А Л И В:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Львівська митниця на постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 20.02.2015р. по справі № 2а-3109/11/0970 за позовом ОСОБА_1 до Львівської митниці, Державної митної служби України

про визнання незаконним та скасування наказу .

Запропонувати особам, які беруть участь у справі, подати до Львівського апеляційного адміністративного суду заперечення на апеляційну скаргу із зазначенням, чи особа бажає взяти участь в судовому засіданні суду апеляційної інстанції, чи просить суд розглянути справу за її відсутності.

Надіслати особам, які беруть участь у справі, копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Шинкар Т.І.




  • Номер: 876/6851/15
  • Опис: про визнання незаконним та скасування наказу №1821-к від 29.08.2011 року в частині, припинення перебування на державній службі в митних органах, поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку та моральної шкоди
  • Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
  • Номер справи: 2а-3109/11/0970
  • Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
  • Суддя: Шинкар Т.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.07.2015
  • Дата етапу: 19.02.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація