Судове рішення #4188010

 

Справа №2- 138

2009 p.

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

"03" лютого 2009 р.           Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

в складі:

головуючого                    Тарнавського М.В.

при секретарі                   Зоріній О.Г.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Хмільнику справу за позовом ОСОБА_1 до Жданівської сільської ради про надання додаткового строку для прийняття спадщини, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка просить продовжити строк для прийняття спадщини після смерті чоловіка ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року та визначити їй додатковий строк необхідний для подання заяви про прийняття спадщини посилаючись на те, що після смерті спадкодавця залишилося спадкове майно у вигляді житлового будинку та грошового вкладу в ВАТ "Державний ощадний банк України", однак вона пропустила шестимісячний строк для прийняття спадщини, так як не мала коштів для її оформлення. На даний час вона доглядає за вказаним будинком, здійснює його поточний ремонт, обробляє город, тому вважає, що фактично прийняла спадщину шляхом вступу в управління та володіння спадковим майном. Хмільницька державна нотаріальна контора відмовилась видати позивачу свідоцтво про право на спадщину за законом, тому вона вимушена звернутись з даною позовною заявою до суду.

Відповідач - представник Жданівської сільської ради позов визнав повністю та не заперечують проти його задоволення.

Суд, вважає можливим задовільнити позовні вимоги повністю, оскільки показами позивача, відповідача та матеріалами справи дослідженими в судовому засіданні доведено, що після смерті ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року залишилась спадщина, тому позивачка як спадкоємець за законом має право на надання їй додаткового строку необхідного для подання заяви для прийняття спадщини.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 213 - 215, 223, 256, 294 ЦПК України, ст.ст. 1235, 1268-1270 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 задоволити повністю.

НадатиОСОБА_1 додатковий 4-х місячний строк, необхідний для подання заяви про прийняття спадщини яка залишилась після смерті ОСОБА_2, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року.

Визначений 4-х місячний термін рахувати з моменту набрання рішенням чинності.

Рішення можна оскаржити до апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

Головуючий: /підпис/

З оригіналом вірно:

Голова

Хмільницького міськрайонного суду                                                             П.П. Альчук

        Ст. секретар                                                                                            Н.А. Фігурська 

 

Довідка:

рішення набрало чинності 13 лютого 2009 року

 

Голова

Хмільницького міськрайонного суду                                                             П.П. Альчук

                   Ст. секретар                                                                                              Н.А. Фігурська

 

 

 

 

  • Номер: 6/736/29/24
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-138/2009
  • Суд: Корюківський районний суд Чернігівської області
  • Суддя: Тарнавський М.В.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.08.2024
  • Дата етапу: 09.08.2024
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація