Судове рішення #418777
Справа № 3-38

Справа № 3-38

2007 рік

 

 

    ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.01.2007 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі головуючого Трофименко М.В. при секретарі Руді І.Л. розглянув у відкритому судовому засіданні в смт. Сосниця адміністративний матеріал відносно:

ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 за ч.2 ст 122 КУпАП

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов адміністративний матеріал відносно гр. ОСОБА_1 за ч.2 ст.122 КУпАП з якого вбачається, що ОСОБА_1 19.12.2006 року о 18 год 05 хв. в м.Чернігів керуючи автомобілем ЗАЗ 110557 д/н НОМЕР_1 і при цьому не виконав вимоги дорожного знаку „Проїзд без зупинки заборонено".

Правопорушник в судовому засіданні винним себе в скоєному правопорушенні визнав і суду показав, що 19.12.2006 року о 18 год 05 хв. в м.Чернігів він керуючи автомобілем не виконав вимоги дорожного знаку „Проїзд без зупинки заборонено".

Таким чином дослідивши та вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в діях гр. ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбачені ч.2 ст. 122 КУпАП, і на нього необхідно накласти адміністративне стягнення в межах санкції ч.2 ст. 122 КУпАП. Керуючись ст. 284 КУпАП,суд,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.122 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді    штрафу в розмірі 8,50 грн, на користь держави.

Голова Сосницького районного суду :

 

М.В.Трофименко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація