Справа № 487/257/15-ц
Провадження № 2/487/839/15
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.01.2015 Суддя Заводського районного суду м. Миколаєва Біцюк А.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства «Малярно-ізоляційне підприємство «Райдуга» про стягнення середнього заробітку за період затримки розрахунку по заробітній платі, компенсації втраченого заробітку в звязку з інфляцією та моральної шкоди,
ВСТАНОВИВ:
Форма позовної заяви відповідає вимогам ст.ст. 119, 120 ЦПК України. Підстав для відмови у відкритті провадження не вбачається.
Крім того, з метою підготовки до розгляду справи слід витребувати інформацію у відкритого акціонерного товариства «Малярно-ізоляційне підприємство «Райдуга» відносно суми боргу відповідача по заробітній платі перед позивачем на дату звільнення та дату виплати суми боргу, а також докази які це підтверджують. Також, для з'ясування питання про розмір втраченого позивачем заробітку, слід витребувати у відповідному районному управлінні ПФУ індивідуальні відомості про застраховану особу (позивача) з місяця в якому позивача звільнено та по вересень 2014 року (включно).
Керуючись ст.122, 137 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства «Малярно-ізоляційне підприємство «Райдуга» про стягнення середнього заробітку за період затримки розрахунку, компенсації втраченого заробітку в звязку з інфляцією та моральної шкоди.
Витребувати у відкритого акціонерного товариства «Малярно-ізоляційне підприємство «Райдуга» інформацію про дату звільнення позивача, суму заборгованості по заробітній платі на день звільнення та докази погашення позивачу заборгованості по заробітній платі (із зазначаенням дати).
Невідкладно спрямувати відповідачу копію даної ухвали разом з копією позовної заяви та доданих до неї документів, запропонувавши подати в строк до 16 лютого 2015 року заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Призначити судовий розгляд справи на 14 год. 00 хв. 17 лютого 2015 року, про що повідомити позивача, та відповідача рекомендованим листом з повідомленням про влучення.
Роз’яснити позивачу та відповідачу їх обов’язок надати суду усі докази, якими вони обґрунтовують позов, або заперечують проти нього, до початку розгляду справи по сутіабо під час попереднього судового засідання. Роз’яснити позивачу (відповідачу), що докази подані з порушенням цього порядку не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подані несвоєчасно з поважних причин.
Запропонувати позивачу надати в судове засідання оригінали доказів, копії яких додано до позову.
Роз’яснити вимоги ст.137 ЦПК України:
· Докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо. Суд може також уповноважити заінтересовану особу, яка бере участь у справі, одержати доказ для представлення його суду.
· Особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
· За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Ухвала в частині що стосується дотримання правил підсудності може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Заводський районний суд м.Миколаєва протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Суддя
Заводського районного суду
міста Миколаєва ОСОБА_2