Судове рішення #41783172

Справа № 236/1052/15-ц

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про відкриття провадження у справі

"15" квітня 2015 р. м. Красний Лиман

Суддя Краснолиманського міського суду Донецької області Бікезіна О. О., розглянувши позовну заяву публічного акціонерного товариства Банк "Траст" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості , -

ВСТАНОВИВ:

14 квітня 2015 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості .

Позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 119,120 ЦПК України.

Справа підсудна Краснолиманському міському суду Донецької області.

В матеріалах справи достатньо доказів про права і обов”язки сторін.

Тому, провадження по справі необхідно відкрити та справу призначити до попереднього судового засідання.

Керуючись ст.ст. 122,130 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом публічне акціонерне товариство Банк "Траст" до ОСОБА_1, про стягнення заборгованості .

Справу призначити до попередньго судового засідання за участю сторін на 09 год.30хв. 21.04.2015 року.

У судове засідання викликати сторони.

Позивачу запропонувати надати для огляду оригінали документів, які подані ним в копіях; належним чином засвідчені копії установчих документів, свідоцтво про державну реєстрацію; витяг з ЄДРПОУ.

Направити відповідачу копії позову з копіями доданих до нього документів та запропонувати йому до попереднього судового засідання по справі подати письмові заперечення проти позову з посиланням на докази, якими вони обгрунтовуються; надати на огляд оригінали паспорту, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності до Апеляційного суду Запорізької області через Краснолиманський міський суд Донецької області шляхом подачі апеляційної скарги в 5-денний строк з дня отримання її копії. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя - підпис

з оригіналом згідно:

Суддя Краснолиманського

міського суду Донецької області ОСОБА_2


  • Номер: 6/236/9/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 236/1052/15-ц
  • Суд: Краснолиманський міський суд Донецької області
  • Суддя: Бікезіна О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.12.2019
  • Дата етапу: 30.01.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація