Справа № 1-314/08
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28.07.2008 року. Залізничний районний суд м.Львова
у складі:
головуючого судді Ліуша А.І.
при секретарі Спанчак О.Г.
з участю прокурора Зеніна Г.К.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Львові кримінальну справу про обвинувачення
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця м. Львова, українця, громадянина України, не одруженого, не працюючого, із неповною вищою освітою, безпартійного, військовозобов'язаного, прож. АДРЕСА_1, раніше судженого 23.12.2004 р. Франківським районним судом м.Львова за ст. 309 ч.1 КК України на один рік обмеження волі, із звільнення від відбуття покарання з випробуванням на один рік, 29.11.2005 р. Франківським районним судом м.Львова за ст. 309 ч.2 КК України із застосування ст.ст. 69, 71 КК України на один рік два місяці позбавлення волі, покарання відбув повністю
за ст. 395 КК України,-
В С Т А Н О В И В :
05.09.2006 р., після звільнення з місць позбавлення волі відносно підсуднього ОСОБА_1, постановою Миколаївського районного суду Львівської області було встановлено адміністративний нагляд на 1 рік. 03.09.2007 року постановою Залізничного районного суду м. Львова підсудньому ОСОБА_1 було продовжено адміністративний нагляд на шість місяців. 06.03.2008 року постановою Залізничного районного суду м. Львова підсудньому ОСОБА_1 було продовжено адміністративний нагляд на шість місяців, про що йому було оголошено у судовому засіданні. Незважаючи на прийняті міри, підсудний ОСОБА_1, 18.05.2008 р. самовільно покинув місце проживання у АДРЕСА_1 з метою ухилення від адміністративного нагляду.
В судовому засіданні підсудній ОСОБА_1 свою вину у скоєному визнав повністю та пояснив, що 18.05.2008 р. самовільно покинув місце проживання у АДРЕСА_1 з метою ухилення від адміністративного нагляду, про своє місце проживання органи внутрішніх справ не повідомив.
На підставі повного визнання своєї вини підсуднім та матеріалів досудового слідства, об'єктивність та повнота яких учасниками судового розгляду не оспорюється, суд вважає доведеним, що ОСОБА_1 самовільно залишив місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду, тому його дії слід кваліфікувати за ст.395 КК України.
Обираючи покарання підсудному, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності скоєного злочину, особу підсуднього, раніше судженого, не працюючого, по місцю проживання характеризується задовільно, щиро розкаявся у скоєному, що є обставиною, яка пом'якшує покарання, обставини, які обтяжують покарання відсутні, тому покарання йому слід визначити в межах санкції статті, за якою кваліфіковано злочин, у вигляді арешту.
Запобіжний захід до вступу вироку в законну силу слід змінити на взяття під варту.
Керуючись ст.ст. 323-324 КПК України, суд,-
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ст. 395 КК України та обрати йому покарання 3 (три) місяці арешту.
Запобіжний захід засудженому ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу слід змінити на взяття під варту, взявши його під варту негайно в залі суду.
Строк відбуття покарання засудженому ОСОБА_1 рахувати з часу фактичного взяття під варту
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Львівської області протягом 15 діб з моменту проголошення, засудженим у той же строк з моменту вручення копії вироку.
Суддя: А.І.Ліуш