Судове рішення #41770516

Справа № 219/4111/2014-ц

Провадження№ 6/219/73/2015

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

20.04.2015 року суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області Чопик О.П., дослідивши матеріали подання старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Артемівського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника у виконавчому провадженні №44945947 – ОСОБА_2,

в с т а н о в и л а :

подання відповідає вимогам ст.377-1 ЦПК України, підлягає розгляду в судах загальної юрисдикції та підсудна Артемівському міськрайонному суду Донецької області.

Керуючись ст.ст.122, 377-1 ЦПК України, суддя

у х в а л и л а :

відкрити провадження у цивільній справі за поданням старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Артемівського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржника у виконавчому провадженні №44945947 – ОСОБА_2.

Призначити судове засідання по справі на 13.30 год. 20 квітня 2015 року, здійснити виклик старшого державного виконавця відділу державної виконавчої служби Артемівського міськрайонного управління юстиції ОСОБА_1 телефонограмою.

В порядку підготовки справи до судового розгляду зобов’язати державного виконавця здійснити та подати до суду опис документів виконавчого провадження, а також представити суду матеріали виконавчого провадження для огляду.

Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя О. П.Чопик




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація