Судове рішення #4168026
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 10-364

Головуючий у першій інстанції Овсюк Є.М.

Доповідач Петришин І.П.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

Колегія суддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Вінницької області в складі:

Головуючого:                    Петришина І.П.

Суддів:                               Ващук В.П., Сороки Л.А.

За участю прокурора :     Титаренко Є.А.

Розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці « 17» жовтня 2007 року матеріали за апеляційною скаргою адвоката ОСОБА_1. на постанову Ленінського районного суду м. Вінниці від «03» жовтня 2007 року, якою скарга адвоката ОСОБА_1 на постанову слідчого від 07.03.2007 року про порушення кримінальної справи за ч. 1 cm. 309 КК України щодоОСОБА_2. залишена без задоволення.

В апеляції ставиться питання про скасування постанови суду як необгрунтованої і направлення справи на новий розгляд.

Заслухавши доповідача, думку прокурора, який заперечив проти апеляції, перевіривши матеріали справи, колегія суддів вважає, що апеляція підлягає задоволенню.

Як видно з матеріалів кримінальної справи, вона була порушена постановою слідчого від 07.03.2007 року щодоОСОБА_2. за ознакою злочину, передбаченого ч. 1 cm. 309 КК України.

В постанові слідчого вказано, що 01.03.2007 року, приблизно о 16 год. біля кафе « Стрілець» по вул. Космонавтів, 7 ум. Вінниці уОСОБА_2. працівниками міліції було виявлені наркотичні засоби, а саме - 0, 2145 г ацетильованого опію та 2, 05 г канабісу.

Оскаржуючи до суду постанову, захисник ОСОБА_1. посилався на те, що о 23 год. 28.022007 рокуОСОБА_2. буе доставлений у Вишенське відділення міліції і затриманий у зв 'язку зі злісною непокорою працівникам міліції, а 03.03.2007 року постановою судді Ленінського районного суду м. Вінниці був притягнутий за це правопорушення до адміністративної відповідальності за cm. 185 КУпАП. Тому, як вважає захисник, уОСОБА_2. у вказаний в постанові слідчого від 07.03.2007 року час (о 16 год. 01.03.2007 року біля кафе «Стрілець» по вул. Космонавтів, 7 у м. Вінниці) не могли бути виявлені працівниками міліції наркотичні засоби.

З копії постанови судді від 03.03.2007 року вбачається, що дійсно ОСОБА_2. о 23 год. 28.02.2007року по вул. 600річчя у м. Вінниці вчинив злісну непокору працівникам міліції.

Вказані обставини суддею при розгляді скарги не перевірені, доводи скарги про фальсифікацію справи не спростовані.

Постанова судді з цього питання не обгрунтована, вона не містить відповіді на всі доводи скарги.

Тому при новому розгляді необхідно належним чином перевірити матеріали справи з точки зору наявності в них законних підстав для її порушення, ретельно перевірити доводи скаржника про фальсифікацію доказів у справі і, в залежності від встановленого, прийняти рішення за скаргою захисника.

Керуючись ст. ст.365, 366 КПК України, колегія суддів, -

 

                           ^УХВАЛИЛА:

 

Апеляцію захисника ОСОБА_1. задовольнити.

Постанову Ленінського районного суду м Вінниці від 03 жовтня 2007року щодо ОСОБА_2 скасувати, а матеріали за скаргою адвоката ОСОБА_1. направити в той же суд на новий розгляд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація