Судове рішення #41653577

Справа № 202/3127/15-ц

УХВАЛА


10 квітня 2015 року м. Дніпропетровськ

Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Волошин Є.В.  розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне підприємство №53» Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровської міської ради про стягнення середнього заробітку та моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

 Позивач     звернувся  до Індустріального районного суду м. Дніпропетровська   з позовною заявою  до відповідачів про стягнення середнього заробітку та моральної шкоди.

 Позовна заява   подана з додержанням вимог ст. ст. 119-120 ЦПК України,  вважаю необхідним відкрити провадження у справі та призначити попереднє судове засідання.

Керуючись ст. ст. 11, 122 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити цивільне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне підприємство №53» Дніпропетровської міської ради, Дніпропетровської міської ради про стягнення середнього заробітку та моральної шкоди,  

Призначити  цивільну справу до попереднього судового засідання  в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська  “15-00” годину 15 квітня  2015 р.

Направити відповідачам копію позовної заяви з копіями  доданих до неї документів та запропонувати  подати в строк до  15 квітня 2015 р.  письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими  вони обґрунтовуються.

Копію ухвали направити сторонам у справі.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                           Є.В. Волошин


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація