Справа № 202/2421/15-ц
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
·
07 квітня 2015 року Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська в складі: головуючої - судді Марченко Н.Ю. за участю секретаря судового засідання Куріної О.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В:
Звернувшись до суду, позивач просить розірвати шлюб, зареєстрований між нею та відповідачем 24 березня 2006 року в Амур-Нижньодніпровському відділі реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 184, посилаючись на те, що від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, з квітня 2013 році сімейне життя з відповідачем стало погіршуватися через відсутність взаєморозуміння. У січні 2015 році припинили шлюбні відносини, проживають окремо, примирення між ними неможливе.
Сторони у судове засідання не з'явилися, надали суду заяви про розгляд справи в їх відсутність.
Суд, дослідивши всі обставини у справі та перевіривши їх доказами, приходить до висновку про задоволення позову за наступних підстав:
Статтею 51 Конституції України, а також статтею 24 СК України закріплено, що шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.
Згідно статті 105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду у відповідності зі статтею 110 СК України.
Відповідно до статті 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їх дітей, що мають суттєве значення.
Судом встановлено, що шлюбні відносини між сторонами припинені в січні 2015 року.
Виходячи з фактичних взаємовідносин між сторонами, дійсних причин позову про розірвання шлюбу, приймаючи до уваги наявність неповнолітньої дитини, всі обставини життя сторін, суд вважає, що їх подальше спільне життя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам, тому шлюб між сторонами слід розірвати, прізвище дружині відповідно до її заяви змінити на дошлюбне "ОСОБА_1".
На підставі ст. ст. 105, 112, 114 СК України, керуючись ст. ст. 209, 212-215 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженцем міста Дніпропетровська, громадянином України, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженкою міста Дніпропетровська, громадянкою України, зареєстрований 24 березня 2006 року в Амур-Нижньодніпровському відділі реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області, актовий запис № 184, розірвати.
Прізвище дружині після розірвання шлюбу змінити на "ОСОБА_1".
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області шляхом подання апеляційної скарги через Індустріальний районний суд міста Дніпропетровська протягом 10 днів з для проголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Н.Ю. Марченко