Судове рішення #4162361
14/61-09


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

03.03.09р.


Справа № 14/61-09


За позовом  Акціонерного товариства "Ефект", 61010, м. Харків, вул. Георгіївська,10 

до  Товариства з обмеженою відповідальністю "Вента. ЛТД", ю/а: 49030,                                    м. Дніпропетровськ, вул. Миронова, 8/26; ф/а: 49005, м. Дніпропетровськ, Селянський узвіз, 3А 

про стягнення 90 537,60 грн.


Суддя  Панна С.П.


Представники:

  Від позивача не з'явився

Від відповідача Подолінська Т.В. - представник за довіреністю від 09.01.2009 року 


СУТЬ СПОРУ:


Акціонерне товариство "Ефект", м. Харків, Харківська обл., звернулося до господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вента ЛТД", м. Дніпропетровськ, про стягнення на підставі договору № 42 від 01.01.2008 року заборгованості в сумі 90537,60 грн., судових витрат.

Відповідач мотивований відзив на позовну заяву не надав.

02.03.2009 року до суду поступило клопотання відповідача за № 184 від 02.03.2009 року про відкладення розгляду справи.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника відповідача та приймаючи до уваги відсутність представника позивача, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.

На підставі викладеного, керуючись п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 77, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1.          Відкласти розгляд справи на 02.04.2009 року на 12:30 год., що відбудеться за адресою м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а, кімн. 42.

2.          Позивачу надати: двосторонній акт звірки (позивачу з’явитися до відповідача), підписаний уповноваженими представниками сторін; докази в підтвердження своїх вимог; статутні документи; копію довідки облстатуправління про включення до ЄДРПОУ, завірену належним чином; довіреність на представника.

3. Відповідачу надати: мотивований відзив на позовну заяву; двосторонній акт звірки (позивачу з’явитися до відповідача), підписаний уповноваженими представниками сторін; докази в підтвердження своїх заперечень; статутні документи; копію довідки облстатуправління про включення до ЄДРПОУ, завірену належним чином; довіреність на представника.

4.          Сторонам забезпечити явку повноважених представників у судове засідання.

5. Згідно з п. 5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1700 грн.



Суддя


 С.П. Панна



 



 

 



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація