Судове рішення #4162299
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

 

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

26.02.09р.

 

Справа № К25/226-08

 

За позовом  ОСОБА_1, смт. Кіровське Дніпропетровська область

до  Відповідача-1: ОСОБА_2, м.Дніпропетровськ.

Відповідача-2: ОСОБА_3, смт. Кіровське Дніпропетровська область. Відповідача-3: Товариства з обмеженою відповідальністю "Горизонт", с. Балівка Дніпропетровська область

Третя особа: яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-1

ТОВ " Украроматснаб" м Дніпропетровськ

про визнання недійсною угоди

 

Суддя  Чередко А.Є.

 

Представники:

  від позивача: не з'явився

від відповідача-1: ОСОБА_4 - дов. №229 від 10.02.09р.

від відповідача-2: не з'явився

від відповідача-3: не з'явився

третя особа: Левенць В.М. - дов. №37 від 13.10.08р.

 

СУТЬ СПОРУ:

 

Позивач звернувся до господарського суду з позовом до відповідачів та просить суд визнати недійсними рішення зборів учасників відповідача-3, що зафіксовані в протоколі зборів № 3 від 17.06.2007р., щодо дачі згоди на укладення угоди купівлі-продажу нерухомого майна, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1між ТОВ "Горизонт" в особі ОСОБА_3 таОСОБА_2, доручення ОСОБА_3підписати договір купівлі-продажу та відмови від права користування земельною ділянкою площею 1,7 га, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.; визнати недійсним договір купівлі-продажу нерухомого майна, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1між ТОВ "Горизонт" в особі ОСОБА_3 таОСОБА_2 від 27.06.2007р.

Позивач та відповідачі-2,3 не забезпечили явку представників до судового засідання.

Відповідачем-1 подано до суду клопотання про витребування з Прокуратури Дніпропетровської області додаткових доказів, що містяться в метаріалах кримінальної справи № 70079085, а саме: копії висновку експерта НДЕКЦ м. Дніпропетровська від 23.08.2007р. № 70/04-486; копії протоколу допиту ОСОБА_3; копії протокола допиту ОСОБА_1; копії протокола допиту нотаріуса Юрченко Л.Л.; копії протокола загальних зборів ТОВ "Горизонт" від 10.04.2007р.; копії відеозйомки, що здійснювалась 27.06.2007р. в приміщенні приватного нотаріуса Юрченко Л.Л. за адресою, м. Дніпропетровськ, вул. Теплична, 31; копії протокола загальних зборів ТОВ "Горизонт" № 3 від 17.06.2007р.

Враховуючи обставини справи, суд вважає за необхідне клопотання відповідача-1 задовольнити та витребувати від Прокуратури Дніпропетровської області належним чином завірені копії вищезазначених матеріалів.

До суду також звернулося ТОВ "Украроматснаб" з заявою про залучення до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-1, яка обгрунтована тим, що ТОВ "Украроматснаб" є власником нерухомого майна, що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1придбаного за договором купівлі-продажу від 04.07.2008р., отже рішення зі спору у даній справі може вплинути на його права або обов'язки щодо однієї з сторін.

З огляду на приписи ст. 27 ГПК України та те, що ТОВ "Украроматснаб" є на час розгляду справи власником майна, яке було предметом купівлі-продажу за спірним договором, а також з метою повного та всебічного розгляду справи, забезпечення захисту прав та інтересів усіх заінтересованих осіб, суд вважає за можливе задовольнити заяву ТОВ "Украроматснаб" та залучити останнє до участі у справі в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача-1.

За таких підстав розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст.ст. 38,27,77,86 ГПК України, суд, -

 

УХВАЛИВ:

 

Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору стороні відповідача-1 - Товариство з обмеженою відповідальністю "Украроматснаб".

Розгляд справи відкласти на 24.03.2009р. на 15:00 год., каб. № 43.

Витребувати з Прокуратури Дніпропетровської області додаткові докази, що містяться в метаріалах кримінальної справи № 70079085, а саме: копію висновку експерта НДЕКЦ м. Дніпропетровська від 23.08.2007р. № 70/04-486; копію протоколу допиту ОСОБА_3; копію протокола допиту ОСОБА_1; копії протокола допиту нотаріуса Юрченко Л.Л.; копію протокола загальних зборів ТОВ "Горизонт" від 10.04.2007р.; копію відеозйомки, що здійснювалась 27.06.2007р. в приміщенні приватного нотаріуса Юрченко Л.Л. за адресою, м. Дніпропетровськ, вул. Теплична, 31; копію протокола загальних зборів ТОВ "Горизонт" № 3 від 17.06.2007р. (належним чином завірені копії) та уповноважити на одержання матеріалів повноважного представника відповідача-1. 

Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу обов'язкова.

 

 

Суддя

 

 А.Є. Чередко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація