Справа №2-3/2007 p.
Ухвала
про відновлення провадження у справі
09 січня 2007 року Новобузький районний суд Миколаївської області
в складі: головуючого судді Бібік М.В.
секретаря Кузьміної Н.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду м. Новий Буг цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей,
Встановив:
ОСОБА_1. пред'явила до суду з позов до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей в якій посилаючись на відмову відповідачки добровільно надавати матеріальну (грошову) допомогу на утримання неповнолітніх дітей: дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, які знаходяться на її утриманні як опікуна, просила ухвалити судове рішення про стягнення з ОСОБА_2 аліментів на утримання дітей.
Ухвалою суду від 03.03.2006 року провадження у справі зупинено до розшуку відповідачки ОСОБА_2
На даний час до суду надійшло повідомлення Новобузького РВ УМВС про встановлення місця проживання відповідачки ОСОБА_2
Відповідно до ст.204 ЦПК України провадження у справі відновлюється ухвалою суду за заявою особи, яка бере участь у справі, або з ініціативи суду після усунення обставин, що викликали його зупинення.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у даній справі відпали, суд вважає за необхідне провадження у справі відновити.
Керуючись ст.204 ЦПК України,
Ухвалив:
Відновити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання
неповнолітніх дітей.
Призначити справу до судового розгляду на 18 січня 2007 року на 9 год.
Викликати у судове засідання сторони.