Судове рішення #41431580

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

16 березня 2015 року м. Київ В/800/1063/15

розглянувши заяву ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 18 червня 2014 року, постановленої за результатами касаційного розгляду справи № К/9991/71669/12 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в місті Бердичеві Житомирської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,-

в с т а н о в и в:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в місті Бердичеві Житомирської області про визнання дій неправомірними та зобов'язання призначити та виплатити пенсію з вересня 2011 року.

Однак, зазначена заява не відповідає вимогам, встановленим статтями 239, 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України, якими закріплено вимоги до заяви про перегляд судових рішень та порядок подання заяви про перегляд судових рішень.

Зокрема, пунктом 3 частини 2 статті 239 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у заяві про перегляд судових рішень зазначаються конкретні різні за змістом судові рішення, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах та вимоги особи, яка подає заяву.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 239-1 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви мають бути додані копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

Як вбачається з матеріалів заяви, ОСОБА_1 в заяві не зазначено конкретних різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах та не додано перелік матеріалів (копії судових рішень), що підтверджує неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.

Відповідно до статті 239-2 Кодексу адміністративного судочинства України у разі встановлення, що заяву подано без додержання вимог статей 239 та 239-1 цього Кодексу, заявник письмово повідомляється про недоліки заяви та строк, протягом якого він зобов'язаний їх усунути.

Отже, виходячи з вищенаведеного та вимог статей 108, 239-2 Кодексу адміністративного судочинства України, дану заяву про перегляд судових рішень слід залишити без руху, надавши строк для усунення зазначених недоліків та роз'яснити наслідки невиконання вимог ухвали.

Керуючись статтями 237-239-2 Кодексу адміністративного судочинства України,

у х в а л и в:

Заяву ОСОБА_1 про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 18 червня 2014 року, постановленої за результатами касаційного розгляду справи за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в місті Бердичеві Житомирської області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії - залишити без руху.

Надати ОСОБА_1 строк для усунення недоліків до 27 квітня 2015 року.

Роз'яснити заявнику, що у разі неусунення ним зазначених недоліків заяви у встановлений судом термін, відповідно до вимог частини 4 статті 239-2 Кодексу адміністративного судочинства України, заява буде повернута заявнику та вважатиметься неподаною.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого адміністративного

суду України К.С. Винокуров


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація